نایب‌رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان خبر داد:
نائب رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان با بیان اینکه سال گذشته سهم ایران از واردات کشور عمان 3.6 درصد بود، گفت: به دنبال افزایش سهم صادراتی ایران به کشور عمان هستیم و تلاش خواهیم کرد بازارهای بیشتری را در این کشور به دست بگیریم.
کد خبر: ۷۸۹۲۶۲
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۲ 21 October 2019

شهلا عموری با اشاره به برگزاری چهاردهمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی مواد غذایی و هتلداری که در شهر مسقط عمان در حال برگزاری است، اظهار کرد: هیات تجاری اتاق بازرگانی اهواز عازم این کشور شده تا نسبت به رایزنی و تلاش برای افزایش سهم صادرات به این کشور اقدام کند.

وی افزود: این هیات تجاری قرار است علاوه بر شرکت در چهاردهمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی مواد غذایی و هتلداری در کشور عمان، دیدارهایی در خصوص به دست گرفتن بازارهای بیشتری از این کشور داشته باشد و در این زمینه به رایزنی بپردازد.

نایب رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان تصریح کرد: هیات تجاری اتاق بازرگانی اهواز ضمن بازدید از بندر السویق در کشور عمان، از نزدیک در جریان فعالیت‌های تجاری در بازار "المطرح" قرار خواهد گرفت و تلاش خواهد کرد نسبت به توسعه تعاملات و ارتقای سطح کیفی آن اقدام کند.

عموری ادامه داد: همچنین به منظور انجام مشاوره‌های تجاری، از نزدیک با مسئولان منطقه آزاد "صلاله" رایزنی و گفت‌وگو خواهیم کرد تا روابط تجاری با کشور عمان را بهبود ببخشیم.

رئیس اتاق بازرگانی اهواز با بیان اینکه سال گذشته سهم ایران از واردات کشور عمان 3.6 درصد بود، عنوان کرد: به دنبال افزایش سهم ایران از واردات کشور عمان هستیم و تلاش خواهیم کرد بازارهای بیشتری را در این کشور به دست بگیریم.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار