مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان خبر داد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از ارائه خدمات درمانی به بیش از 19 هزار زائر اربعین تاکنون در دو مرز شلمچه و چذابه خبر داد.
کد خبر: ۷۸۸۵۹۲
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰ 15 October 2019

علی خدادادی با اشاره به خدمات امدادی کمیته امداد و نجات اربعین جمعیت هلال احمر خوزستان، اظهار کرد: از 13 مهرماه تاکنون، پنج هزار و 915 بیمار به صورت سرپایی در ایستگاه سلامت مستقر در مرز شلمچه درمان شده‌اند و 43 نفر نیز از این مرز به مراکز درمانی انتقال یافته‌اند.

وی افزود: همچنین در این مدت پنج هزار و 226 نفر برای انجام تست قندخون و فشارخون به این ایستگاه مراجعه کرده‌اند. در این مدت، دو هزار و 269 نفر نیز برای انجام تست قندخون و فشارخون به ایستگاه سلامت در مرز چذابه مراجعه کرده‌اند و چهار هزار و 88 بیمار نیز در این مرز به صورت سرپایی درمان شده‌اند. همچنین 28 نفر به مراکز درمانی انتقال یافته‌اند.

خدادادی با اشاره به ارائه خدمات درمانی به بیش از 19 هزار زائر اربعین تاکنون، بیان کرد: در مجموع در دو مرز شلمچه و چذابه و سایر پایگاه‌های ثابت بین‌شهری، هشت هزار و 522 نفر برای انجام تست قند خون و فشارخون به ایستگاه‌های سلامت هلال احمر مراجعه کرده‌اند و 11 هزار و 252 بیمار نیز به صورت سرپایی درمان شده‌اند.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار