همزمان با آغاز هفته ملی کودک؛
با حضور فاضل نظری مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ایران و غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان از سردیس محمد طاها اقدامی شهید حادثه تروریستی 31شهریورماه اهواز در مجتمع فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اهواز برگزار شد.
کد خبر: ۷۸۵۴۷۲
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲ 05 October 2019

امروز 13مهرماه همزمان با آغاز هفته ملی کودک در اهواز با شعار "آینده را باید ساخت" آیین رونمایی از تندیس شهید محمد طاها اقدامی در مجتمع فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اهواز برگزار شد.

به گزارش"تابناک"؛ این آیین با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری اهواز و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان انجام می شود.

شهید خردسال، محمدطاها اقدامی از شهدای مظلوم عملیات تروریستی اهواز است که در روز شنبه 31 شهریور ماه سال 1397 به منظور تماشای رژه نیروهای مسلح استان خوزستان به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس به همراه خانواده در بلوار قدس اهواز حضور یافت و هدف تیر کین تروریست‌های کوردل قرار گرفت.

قابل ذکر است هفته ملی کودک با همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان روز ۱۳ مهر با حضور مدیرعامل کانون، دبیر هفته ملی کودک و جمعی از مسئولان استان خوزستان برگزار شد. برنامه‌هایی مانند برافراشتن پرچم هفته‌ی ملی کودک، رونمایی از تندیس محمدطاها اقدامی شهید حادثه تروریستی اهواز، بازگشایی مرکز فروش محصولات کانون «آفرینش»، رونمایی از تندیس «منشور آینده» و تمبر هفته‌ ملی کودک، رونمایی از ناوگان جدید دو مرکز سیار شهری و روستایی و گشایش نمایشگاهی از فعالیت‌های کانون استان خوزستان و سازمان‌های دولتی و غیردولتی در گیت بوستان تدارک دیده شده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار