معاون اقتصادی وزیر کشور خبرداد:
دین‌پرست در خصوص واحدهای تعمیری بیان کرد: از مهم ترین اقدامات صورت گرفته در زمینه بازسازی مناطق آسیب دیده، خاتمه همه فعالیت های مربوط به بحث واحدهای مسکونی تعمیری است.
کد خبر: ۷۸۴۵۵۰
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۲ 01 October 2019

بابک دین‌پرست در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده و منازل بازسازی شده روستای شاکریه از توابع شهرستان دشت آزادگان در جمع خبرنگاران بیان کرد: حضور در استان خوزستان و دیدار با اهالی روستاهای آسیب دیده از سیل، ماموریتی است که در جهت دستور وزیر کشور و رییس قرارگاه بازسازی و نوسازی به معاونت اقتصادی این وزارتخانه ابلاغ شده است.

به گزارش"تابناک" وی با بیان اینکه از ابتدای سیلی که در استان های کشور داشتیم وزارت کشور مسئولیت پیگیری مصوبات بازسازی و نوسازی را بر عهده داشته، افزود: در بازدیدی که امروز انجام شده مشخص است که اقدامات صورت گرفته در راستای اقدامات و برنامه ریزی قرارگاه ملی عملیاتی و اجرایی شده است.

وی ادامه داد: از مهم ترین اقدامات صورت گرفته در زمینه بازسازی مناطق آسیب دیده، خاتمه همه فعالیت های مربوط به بحث واحدهای مسکونی تعمیری است.

دین‌پرست در خصوص واحدهای احداثی نیز، بیان کرد: پیشرفت های مشاهده شده در این زمینه مناسب است ولی تسریع در انجام کارها احساس می شود.

وی افزود: تعداد ۷۸ مدرسه تعمیری مناطق سیل زده خوزستان وجود داشت که با تلاش و برنامه ریزی قرارگاه بازسازی، کار تعمیر همه این مدارس به اتمام رسیده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور ادامه داد: در زمینه ۳۵ مدرسه احداثی در دیگر مناطق سیل زده اقدامات لازم انجام شده است.

دین پرست یادآور شد: کار بازسازی ۲۰ مدرسه دیگر که از خسارت بیشتری برخوردار هستند تا پایان آبان امسال به اتمام خواهد رسید.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار