امام جمعه اهواز:
امام جمعه اهواز گفت: با توجه به محرومیتی که علی‌رغم غنای منابع زیرزمینی و روزمینی در استان ملاحظه میکنیم تا زمانی که اراده ملی مانند جنگ هشت سال دفاع مقدس در کنار خوزستان قرار نگیرد ما نمی‌توانیم مشکلات خود را حل کنیم.
کد خبر: ۷۷۸۲۱۲
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۰ 06 September 2019

حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالنبی موسوی فرد در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه اهواز افزود: برخی شواهد گویای تکرار برجام است اما نباید از تجربه تلخ برجام غافل شد.

به گزارش"تابناک" وی با تاکید بر لزوم توجه به توصیه های رهبری و دلسوزان نظام گفت: تضمینی برای بازگشت پول فروش نفت وجود ندارد و به نظر می رسد که قرار است در قبال پول نفت، کالا و غذا بدهند.

امام جمعه اهواز اظهار داشت: توجه به سیره ائمه اطهار(ع) و قیام عاشورا در حیات ۴۰ ساله انقلاب اسلامی همواره مورد توجه بوده است؛  امام حسین (ع) با گذشتن از مال، جان، فرزند و اصحابش در مقابل زورگویان مقاومت کرد.

وی سازش نکردن با استکبار را نخستین پیام حادثه عاشورا دانست و افزود: انقلاب اسلامی با سرلوحه قرار دادن قیام عاشورا توانست استبداد داخلی را شکست دهد و نبرد با استکبار خارجی را در دستور کار قرار دهد.

حجت الاسلام و المسلمین با بیان اینکه ایستادگی در مقابل استکبار هزینه دارد، گفت: نباید در برابر دشمن ترس به دل راه داد زیرا ترس از خصائل منافقان است.

وی افزود: آمریکا و اروپا در مسائلی مانند کاهش قدرت ایران در منطقه و جلوگیری از دستیابی حزب الله به انرژی هسته ای استراتژی مشترک دارند و تفاوت آنها در تاکتیک ها و روش ها است.

امام جمعه اهواز گفت: تمهیدات لازم برای مقابله با حوادث غیرمترقبه از جمله زلزله و سیل احتمالی باید اندیشیده شود تا بار دیگر خسارت‌هایی مانند سیل امسال به مردم خوزستان تحمیل نشود.

وی با تاکید بر لزوم استحکام بخشی سیلی بندها افزود: لایروبی رودخانه ها و کانال ها مورد توجه قرار گیرد و دولت درصورت نیاز به اعتبار، پیگیری لازم را انجام دهد.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد بیان کرد: استان خوزستان باوجود منابع بسیار اما دچار محرومیت است و تا زمانی که اراده ملی نباشد نمی توان مشکلات موجود را رفع کرد.

وی افزود: به زودی فراخوانی برای حضور جهادی نیروهای سازندگی و تشکیل قرارگاه بزرگ فرهنگی داده می شود تا فاصله ظالمانه خوزستان با سایر استانها برداشته شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار