فرمانده کل سپاه:
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: با توجه به حضور شبانه‌روزی نیروهای سپاه و گروه‌های جهادی در خوزستان، بازسازی و مرمت منازل مسکونی آسیب دیدگان سیل فروردین گذشته شتاب بیشتری به خود می گیرد.
کد خبر: ۷۶۵۹۷۷
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷ 25 July 2019

سرلشکر حسین سلامی پنج شنبه در آئین بهره برداری از یک منزل مسکونی تخریب شده در جریان سیل در منطقه شبیشه شهرستان حمیدیه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در فروردین ماه سال جاری در بازدیدی که از این منطقه داشتیم مشخص شد که تنها در صورت تخریب این منزل مسکونی نیروهای خدمت رسان می‌توانند اقدام به ایجاد سیل بند و مهار سیل کنند.

وی افزود: مالک در ابتدا نگران تخریب منزل مسکونی خود بود اما به وی تضمین دادیم که در سریع‌ترین زمان ممکن منزلی مقاوم‌تر برای او احداث می‌کنیم که این مالک نیز با کمال میل پذیرفت و اقدامات لازم برای مهار سیل به خوبی انجام شد.

فرمانده کل سپاه پاسداران ادامه داد: ایثار و از خود گذشتگی مالک این منزل مسکونی فراموش نشدنی و شایسته قدردانی است چرا که اگر این منزل تخریب نمی‌شد شهرستان حمیدیه زیر آب می‌رفت.

وی بیان کرد: این نخستین منزل مسکونی است که در خوزستان به صورت کامل احداث و تحویل مالک شده و امید است روند احداث سایر منازل مسکونی نیز به خوبی پیش رود.

سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران روز پنجشنبه از مناطق سیل زده خوزستان و از روند عملیات اجرایی احداث منازل مسکونی برای سیل زدگان منطقه خسرج و حمیدیه بازدید کرد.

منبع: ايرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار