شهردار اهواز گفت: در مدت 9 روز بیش از 51 هزار مترمربع معادل 41درصد پروژه از معابر منطقه سه در قالب طرح آسفالت محله به محله انجام شد.
کد خبر: ۷۶۳۳۷۶
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶ 17 July 2019

موسی شاعری شهردار اهواز با اشاره به رویکردهای جدید در آسفالت و بهسازی معابر، اظهار کرد: با توجه به پایش و بررسی‌های به‌عمل‌آمده مقرر شد آسفالت و بهسازی معابر در قالب طرح جدیدی موسوم به آسفالت محله به محله انجام شود.

وی افزود: در مدت 9 روز بیش از 51 هزار مترمربع معادل 41درصد پروژه از معابر منطقه سه در قالب طرح آسفالت محله به محله انجام شد.

شهردار اهواز ضمن نام بردن از محلاتی که در آن‌ها عملیات آسفالت آغاز شده، عنوان کرد: از زمان آغاز طرح آسفالت محله به محله در شهرداری منطقه سه، اکیپ‌های مختلف شهرداری در مسیرهای اصلی و فرعی زیتون کارمندی، کوی پیروزی و کوی جواهری عملیات آسفالت را انجام دادند.

وی گفت: عملیات تراش آسفالت فرسوده خیابان شهید وزیری کوی جواهری به موازات اجرای آسفالت معابر شروع و این خیابان جهت اجرای روکش آسفالت در حال آماده‌سازی است.

شاعری با اشاره به از معابر آسفالت شده، اظهار کرد: خیابان اصلی زیتون حدفاصل میدان چیتا تا پارک، خیابان شهید جهانگیری حدفاصل علاف و زاویه، خیابان شهید عباسی حدفاصل علاف و زیتون و حدفاصل زیتون تا زاویه، خیابان شهید بندر حدفاصل زاویه تا زیتون و حدفاصل زیتون تا علاف بخشی از محلاتی بودند که تحت پوشش عملیات آسفالت قرار گرفتند.

 وی افزود: خیابان زمرد حدفاصل حجت تا شهید عباسی، خیابان ظهرابی حدفاصل علاف تا زاهد، خیابان وطن حدفاصل حجت تا هدایت، خیابان فردوس حدفاصل زاویه تا زیتون، خیابان زیبا بین شهید بندر و کمیل و خیابان هدایت حدفاصل علاف تا زاویه نیز بخشی دیگر از معابر قیرپاشی و آسفالت شده هستند.

شهردار اهواز ادامه داد: همچنین خیابان اصلی کوی پیروزی و خیابان دانشگاه علوم تحقیقات تحت پوشش طرح آسفالت محله به محله قرار گرفتند.

شاعری با بیان اینکه قیرپاشی و آسفالت همچنان در معابر منطقه سه ادامه دارد، گفت: طی هفته‌های آینده نخستین گام طرح آسفالت محله به محله در منطقه سه به پایان می‌رسد و اکیپ‌های آسفالت به محلات دیگر، اعزام خواهند شد.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار