رییس هیات‌مدیره خبر داد:
رییس هیات مدیره باشگاه نفت آبادان با اشاره به انتخاب سرمربی تیم تا پایان هفته از بین گزینه‌‌های داخلی و خارجی، گفت: تلاش می‌کنیم امسال نفت آبادان جایگاه اصلی خود را به دست آورد.
کد خبر: ۷۵۷۲۳۴
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۸ 25 June 2019

حسن نصراصفهانی اظهارکرد: پس از این‌که مجمع عمومی تصمیم گرفت که هیات مدیره فصل گذشته باشگاه نفت آبادان برای لیگ نوزدهم نیز به کار خود ادامه دهد، اعضا جلسات مختلفی برگزار کردند که روز گذشته نیز جلسه بسیار مهمی با منطقه آزاد اروند اسپانسر تیم داشتیم.

وی با اشاره به ابقای علی عیسی‌زاده در پست مدیرعاملی باشگاه نفت آبادان نیز گفت: هیات مدیره شب گذشته برای متقاعد کردن عیسی‌زاده به ادامه همکاری تشکیل جلسه داد و در نهایت در جلسه‌ای که تا ساعت 2:30 بامداد به طول انجامید، موفق به متقاعد کردن او شدیم. خود آقای عیسی‌زاده تمایل به ماندن نداشت اما با توجه به این‌که مجمع موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان به ما تکلیف و تاکید کرد تا هیات‌مدیره فصل گذشته به کار خود ادامه دهد، ما هم از آقای عیسی‌زاده خواهش کردیم به مسوولیت خود در باشگاه ادامه دهد. او اکنون علاوه مدیرعامل باشگاه، سخنگوی تیم نیز است.

رییس هیات مدیره باشگاه نفت آبادان ادامه داد: همچنین در این جلسه در خصوص مباحث جاری تیم صحبت و تصمیم‌گیری کردیم و گزینه‌های سرمربیگری تیم که هم خارجی و هم داخلی هستند، بررسی شدند و پس از این‌که به جمع‌بندی رسیدیم، اختیار انتخاب سرمربی را به مدیرعامل باشگاه دادیم تا برای مذاکره با نفراتی که مورد قبول اعضای هیات‌مدیره هستند، اقدامات لازم را داشته باشد. تلاش می‌شود تا پایان هفته جاری تکلیف سرمربی تیم مشخص شود.

وی بیان کرد: پس از بررسی شش هفت گزینه برای سرمربیگری تیم، در حال حاضر هم گزینه ایرانی و هم خارجی روی میز باشگاه نفت آبادان هستند. ان‌شاءالله پس از این‌که در خصوص گزینه نهایی به جمع‌بندی رسیدیم، این موضوع از طریق مدیرعامل باشگاه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

نصراصفهانی خاطرنشان‌کرد: متاسفانه امسال نیز کارمان را مانند سال گذشته با تاخیر آغاز کردیم و یک ماه را از دست دادیم. در حال حاضر نزدیک به 13 بازیکن که از آکادمی باشگاه هستند، استخوان‌بندی تیم را تشکیل می‌دهند، ضمن این‌که از امروز با بازیکنان فصل گذشته برای ادامه همکاری وارد مذاکره می‌شویم و ان‌شاءالله تلاش می‌کنیم نفت آبادان امسال جایگاه اصلی خود را به دست آورد.

وی افزود: ما اعتقاد داریم جوانان آبادانی که در تیم هستند، در لیگ نوزدهم نیز خودشان را نشان خواهند داد و این تیم به جایگاه اصلی‌اش می‌رسد. امیدوارم با حمایت هواداران، مسوولان شهرستان آبادان و به ویژه منطقه آزاد اروند که پشتیبان اصلی ما محسوب می‌شود، تیم به جایگاه خوبی برسد.

رییس هیات مدیره باشگاه نفت آبادان درباره این‌که گفته می‌شود، نفت آبادان پیش از انتخاب سرمربی اقدام به انتخاب بازیکن کرده است نیز گفت: خیر، تاکنون هیچ بازیکنی جذب نشده است و مطمئن باشید بازیکن توسط سرمربی انتخاب می‌شود زیرا او تشخیص می‌دهد که در کدام پست‌ها نیاز به بازیکن داریم و بعد هم با نظر او وارد بازار نقل و انتقالات می‌شویم.

منبع: ایسنا
برچسب ها: نفت آبادان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار