مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان خبرداد:
مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: در خردادماه امسال توانستیم رکورد تولید 79 هزار و 908 تن اسلب، معادل 73 هزار و 820 تن محصول را در این شرکت ثبت کنیم.
کد خبر: ۷۵۶۵۸۴
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴ 24 June 2019

امین ابراهیمی با بیان اینکه برای اولین بار رکورد متمایزی در تولیدات شرکت فولاد اکسین ثبت شد، اظهار کرد: در خردادماه سال جاری برای نخستین بار با تولید ترکیبی سبدهای متنوع و بر اساس سفارش مشتری که متشکل از ورق‌های فولادی در گونه‌های ساختمانی، آلیاژی و ورق‌های مورد استفاده در خطوط لوله انتقال نفت و گاز بود توانستیم رکورد متمایزی را در تولیدات شرکت ثبت کنیم.

وی افزود: این رکورد تولیدی در شرکت فولاد اکسین خوزستان با تولید 79 هزار و 908 تن اسلب، معادل 73 هزار و 820 تن محصول در خردادماه سال جاری به وقوع پیوست.

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان تصریح کرد: در پی استمرار روند رو به رشد تولیدات این شرکت از ابتدای سال ۱۳۹۸ و به دنبال تامین قطعات اضطراری خط تولید، شاهد کاهش چشمگیر توقفات خط و افزایش راندمان تولید بوده‌ایم.

ابراهیمی ادامه داد: این برنامه‌ریزی منجر به ثبت رکورد تولید 65 هزار و 776 تن محصول در اردیبهشت ماه سال جاری شامل سبد متنوع محصولات صادراتی، API، تجاری و محصولات ریزبار شد. در این زمینه با تلاش همه مجموعه فولاد اکسین، موفق به ثبت رکورد تولید 73 هزار و 820 تن محصول در خردادماه شدیم.

وی عنوان کرد: این میزان تولید شامل 75 درصد ورق تجاری، 20 درصد ورق API و مابقی ورق‌های صادراتی و با ارزش افزوده بالا است. همچنین بیش از 40 درصد از میزان تولید محصولات ریزبار بوده است.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار