سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان خبر داد:
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان از پیش بینی سنجش ۱۰۰ هزار نوآموز خوزستانی در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد.
کد خبر: ۷۵۶۳۳۱
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸ 23 June 2019

مهدی رفیعی دهکردی در حاشیه آئین افتتاحیه پایگاه های سنجش سلامت استان خوزستان در حمیدیه اظهار کرد: طرح سنجش سلامت یکی از مهمترین برنامه های عملکردی آموزش و پرورش در ارتباط با پروژه مهر و آماده سازی برای آغاز مهرماه است.

وی با بیان اینکه انجام فرآیند سنجش سلامت یکی از پیش نیازهای ثبت نام دانش آموزان است، بیان کرد: با توجه به اهمیت سنجش آمادگی و عملکرد دانش آموزان قبل از آغاز سال تحصیلی، به خانواده های خوزستان توصیه می شود در اسرع وقت نسبت به نوبت گیری و انجام فرآیند سنجش سلامت فرزند خود اقدام کنند.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان در ادامه با اشاره به پیش بینی سنجش بالغ بر ۱۰۰ نوآموز خوزستانی، عنوان کرد: از این تعداد ۷۰ هزار نفر مربوط به نوآموزان بدو ورود به پایه اول و ۳۰ هزار نفر نیز مربوط به نوآموزان پیش دبستانی است.

رفیعی در عین حال با اظهار اینکه ۵۷ پایگاه سنجش سلامت از امروز به صورت رسمی پذیرای نوآموزان خوزستانی در سراسر استان خواهند بود؛ تصریح کرد: از تعداد، سه پایگاه مربوط سنجش سیار نوآموزان عشایری خواهد بود. سنجش سلامت نوآموزان عشایری و مناطق سیل زده استان به صورت کامل رایگان خواهد بود.

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار