معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج کشور گفت: بسیج در ۴۰ سالگی انقلاب ۴۰ هزار پروژه را در سطح کشور تعریف کرده که از این تعداد ۱۲ هزار پروژه آغاز و یک هزار و ۷۰۰ پروژه نیز به بهره برداری رسیده است.
کد خبر: ۷۵۵۴۸۱
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰ 19 June 2019

سردار نعمان غلامی در حاشیه دیدار با سران عشایر عرب شهرستان دشت آزادگان اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب پیش از این فرمودند که راه مبارزه با آمریکا خدمت به مردم است و اکنون نیز که در چهل سالگی انقلاب و بسیج قرار گرفته ایم پروژه‌های متعددی را در حوزه سازندگی تعریف و اجرا کرده ایم.

وی افزود: تلاش ما بر این است که ۴۰ هزار پروژه را تا پایان سال با رویکرد خدمت به مردم و استفاده از ظرفیت‌های نیروهای جهادی، هماهنگی و هم افزایی با دستگاه‌های مختلف به بهره‌برداری برسانیم.

معاون بسیج مستضعفین ادامه داد: در سیلاب خوزستان و سایر استان‌ها نیروهای بسیج همواره پیشتاز بوده و در حال حاضر نیز برای خدمت‌رسانی به مردم آسیب‌دیده پای کار هستند.

وی بیان کرد: همچنین در ادامه خدمت رسانی به مردم سیل زده تفاهم‌نامه‌ای با بنیاد مسکن امضا شده تا بتوانیم در زمینه احداث و مرمت منازل آسیب دیده سیل زدگان نیز نقش مؤثری را ایفا کنیم.

سردارغلامی اظهار داشت: در سیلاب امسال شاهد سیلی از خدمات و محبت‌های ملت شریف ایران بودیم اما آن گونه که انتظار می‌رفت نظام جامع توزیع عادلانه را شاهد نبودیم، با این وجود نسبت به زلزله کرمانشاه شرایط بهتری از خدمت رسانی را مشاهده کردیم.

رئیس سابق سازمان بسیج سازندگی تصریح کرد: اگرچه در توزیع، ضعف‌هایی وجود داشت اما در زمینه سازندگی و بازسازی منازل آسیب دیده این ضعف‌ها را برطرف کردیم.

سردار نعمان غلامی رئیس سازمان بسیج سازندگی به همراه سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین روز چهارشنبه در نخستین روز از سفر دو روزه خود به خوزستان در آئین آغاز عملیات اجرایی و تعمیر ۵۰۲ واحده مسکونی در شهرستان دشت آزادگان، هویزه و بستان حضور یافت و با سران عشایر عرب شهرستان دشت آزادگان دیدار کرد.

سردارغلامی همچنین با حضور در منطقه کوی سیاحی اهواز با سران عشایر این منطقه نیز دیدار کرد و مسائل و مشکلات این منطقه را نیز مورد بررسی قرار داد.

منبع: ايرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار