رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی ایذه گفت: یک زن ایذه‌ای که پس از انجام زایمان حال نامساعدی داشت از طریق اورژانس هوایی به مراکز درمانی اهواز اعزام شد.
کد خبر: ۷۴۸۸۶۹
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷ 26 May 2019

رضا اسماعیلی با اشاره به اعزام یک زن ایذه‌ای از طریق بالگرد مرکز اورژانس استان خوزستان به مراکز در مانی اهواز اظهار کرد: حال این مادر پس از انجام زایمان نامساعد بود و مورد بستری قرار گرفت.

وی افزود: وضعیت نامساعد باعث شد تا وی برای ادامه درمان خود به مراکز درمانی اهواز اعزام شود و از این‌رو با مکاتبه با استان بالگرد اورژانس استان به ایذه اعزام شد و دقایقی پیش این مادر به مراکز درمانی اهواز اعزام شد.

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی ایذه بیان کرد: در موارد بسیار اورژانسی و مواردی که بنا بر تشخیص پزشکان انتقال بیماران از راه زمینی نامناسب باشد با هماهنگی با مرکز اورژانس خوزستان انتقال بیماران از طریق بالگرد انجام می‌شود.

 همواره عدم وجود پزشکان کافی و امکانات مناسب در شهرستان 220 هزار نفری ایذه از گلایه‌های شهروندان بوده و این در حالی است که این موارد و برخی از مشکلات باعث وخامت حال بیماران در مراکز درمانی این شهرستان و انتقال اورژانسی آنها به مراکز درمانی اهواز شده است.

 

منبع: فارس

برچسب ها: اورژانس هوایی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار