رییس استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به شرکت 107 دانش‌آموز در مرحله دوم المپیادهای علمی دانش‌آموزی، گفت: نتایج مرحله دوم المپیادهای علمی دانش‌آموزان اواخر خردادماه اعلام می‌شود.
کد خبر: ۷۴۵۲۱۴
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱ 16 May 2019

جمال حیدری اظهار کرد: دومین مرحله المپیادهای علمی دانش‌آموزی از 10 تا 13 اردیبهشت‌ماه در 11 جلسه آزمون در 9 رشته فیزیک، سلول‌های بنیادی، کامپیوتر، ادبی، شیمی، ریاضی، زیست شناسی، نجوم و اختر فیزیک و جغرافیا با حضور 107 دانش‌آموز از سراسر استان برگزار شد.

وی افزود: ارتقا دانش علمی دانش‌آموزان، گسترش دانش و زمینه‌سازی برای تحقق آموزش پژوهش محور از مهم‌ترین اهداف برگزاری این المپیادها هستند تا دانش‌آموزان بتوانند با کارهای علمی روز آشنایی پیدا کنند.

رییس استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: در مجموع 200 دانش‌آموز برگزیده از این مرحله المپیادها به مرحله بعدی که مرحله کشوری است راه پیدا می‌کنند. دانش‌آموزان بعد از گذراندن سه هفته دوره آموزشی در تابستان در آزمون شرکت می‌کنند. نتایج مرحله کشوری در شهریورماه اعلام می‌شود.

حیدری خاطرنشان کرد: نتایج مرحله استانی اواخر خرداد ماه اعلام می‌شود و دانش‌آموزان برای اطلاع از نتایج آزمون باید به سایت oly.medu.ir مراجعه کنند.

 

منبع: ایسنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار