مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: سیزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت خوزستان از آن جهت هیجان‌انگیز و زیبا است که یک اتفاق قشنگ قرآنی در استان ما رخ داده؛ اتفاقی که در تراز ملی و سطح ملی است.
کد خبر: ۷۴۴۸۳۳
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰ 14 May 2019

حجت‌الاسلام محمدمهدی نبی‌زاده در حاشیه بازدید از سیزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت خوزستان اظهار داشت: حقیقتا باید از برگزارکنندگان و امور قرآنی اداره کل فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی خوزستان تشکر کرد.

وی اضافه کرد: جا دارد این نمایشگاه در سطح کوچک‌تر در شهرستان‌های استان هم نیز برپا شود.

نبی‌زاده با بیان این که این نمایشگاه بسیار جامع برگزار شده تاکید کرد: در این نمایشگاه تمام امور قرآنی مرتبط با شهدا، امور مرتبط با قرآن، تالیفات و فروشگاه‌های قرآنی، برنامه‌ریزی و برگزار شده که بسیار درخور توجه است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: یکی دیگر از نکات بارز سیزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت توجه به حوزه کودکان و ارایه کتاب‌ها و برنامه‌هایی با محوریت تربیت قرآنی متناسب با نیازها و زبان کودکان است که امیدواریم مستمر باشد.

وی ابراز امیدواری کرد: با هم‌افزایی قرآنی اتفاقی جدی رقم بخورد که منجر به تربیت قرآنی نسل جدید شود زیرا این مساله‌ای است که در گام دوم انقلاب اسلامی مورد توجه مقام معظم رهبری قرار گرفته است.

نبی‌زاده یادآوری کرد: وقتی مقام معظم رهبری می‌فرمایند جوان‌های دهه ۶۰ دوش‌های خود را برای مسؤولیت‌های جدید آماده کنند مبین نگاه امیدوارانه ایشان به نسل نو است.

 

منبع: ایسنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار