مهاجم برزیلی فولاد که تاکنون برای ۷۱ بار در لیگ ایران گلزنی کرده است، اکنون یک گام تا کسب عنوان آقای گلی لیگ فاصله دارد.
کد خبر: ۷۴۴۰۴۸
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۳ 13 May 2019

لوسیانو پریرا تاکنون ۱۴ گل در فصل جاری لیگ برتر برای فولاد به ثمر رسانده و شمار گل‌های لیگ برتری او به عدد ۷۱ رسیده است.

این مهاجم برزیلی اولین بار در فصل ۱۳-۲۰۱۲ به فولاد آمد و دو فصل در این تیم بود و موفق شد، ۲۱ گل به ثمر برساند و در یک قهرمانی فولاد در لیگ نیز سهیم بود.

پریرا در ادامه راهی سپاهان شد و در دو فصل حضور خود ۱۵ گل به ثمر رساند و یک قهرمانی با این تیم کسب کرد. "شیمبا" سپس به گسترش فولاد رفت و ۱۰ گل به ثمر رساند.

او فصل گذشته در آبادان بود و ۱۱ گل برای نفت وارد دروازه حریفان کرد. پریرا امسال نیز در فولاد عملکرد بسیار خوبی داشته و ۱۴ گل به ثمر رسانده و بسیار امیدوار است که در بازی با تراکتور نیز گلزنی کرده و از کی‌روش استنلی سپاهان که تاکنون ۱۵ گل زده است، سبقت بگیرد و عنوان آقای گلی را به خود اختصاص دهد.

در حال حاضر کی روش استنلی از سپاهان با ۱۵ گل در صدر جدول گلزنان لیگ قرار دارد و پریرا از فولاد و علی علیپور از پرسپولیس هر دو با ۱۴ گل در رده دوم جای گرفته‌اند. همچنین استوکس از تراکتور با ۱۱ گل در جایگاه سوم جدول گلزنان لیگ برتر قرار دارد.

فولاد در حال حاضر با ۳۷ امتیاز در رده هشتم جدول قرار دارد و روز پنج شنبه این هفته در آخرین هفته از مسابقات لیگ برتر میزبان تراکتورسازی است.

 

منبع: ایسنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار