سرمربی استقلال خوزستان می‌گوید هنوز صحبتی مبنی بر ادامه همکاری او و باشگاه برای فصل آینده انجام نشده است.
کد خبر: ۷۴۳۲۷۰
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۸ 10 May 2019

محمد علوی در نشست خبری پیش از این بازی اظهار کرد: امیدوارم بتوانیم فردا یک بازی خوب و قدرتمند با انگیزه‌ای که بازیکنان دارند، انجام دهیم. فردا بازی حیاتی‌ای داریم و امیدوارم این سه امتیاز را کسب کنیم. این سه امتیاز یک قدم امیدوار کننده برای ما خواهد بود. ما در بازی قبلی مقابل استقلال هم شرافتمندانه بازی کردیم و فردا هم هدفمان این است که شرافتمندانه بازی کنیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا مدیران استقلال خوزستان مذاکره‌ای برای ادامه همکاری با او برای فصل آینده انجام دادند، گفت: نه هنوز صحبتی با من نشده ولی تمام سعی و هدف من این است که بهترین عملکرد استقلال خوزستان را نشان دهیم. ما یکی دو روز پیش آگاه شدیم که مصطفی کیانی از اندونزی دارد و امیدواریم لژیونر شود.

وی افزود: به هر حال تا الان صحبتی با من نشده ولی هدف من این است که فوتبال خوزستان و برزیل را به فوتبال ایران نشان دهم. من یک نیم فصل با مربیان بزرگی مانند بوستانی کار کردم و دوست دارم که باز هم در استقلال خوزستان کار کنم ولی باید دید که هدف مسئولان باشگاه تیم‌داری است یا نه. مهم‌ترین اصل برای من این است که تیم دوباره فصل بعد به لیگ برتر بازگردد.

صادقی سرمربی ساپیا نیز به نشست خبری نرسید.

 

منبع: ایسنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار