شهردار آبادان خبر داد:
شهردار آبادان گفت: در حال برنامه‌ریزی برای آغاز کار جمع‌آوری لنج‌های فرسوده و متروک موجود در حاشیه بهمنشیر از هفته آینده هستیم.
کد خبر: ۷۴۳۰۸۴
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹ 10 May 2019

حسین حمید پور با اشاره به اینکه پیش از نوروز اقدامات اولیه انجام این کار توسط شهرداری منطقه یک انجام شد و طی اخطاریه‌ای از مالکان این لنج‌ها خواسته شد تا نسبت به جمع‌آوری و انتقال این لنج‌ها اقدام و در صورت انجام نشدن به استناد ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها نسبت به حمل آنها اقدام می‌شود، افزود: متأسفانه فرا رسیدن نوروز و متعاقب آن بروز سیل در کشور، سبب تأخیر در اجرای این طرح شد.

وی اظهار کرد: از آنجایی که لنج‌ها دارای مالکیت خصوصی است؛ بنابراین طبق قانون برای جمع‌آوری آنها نیاز به دستور دادستانی داریم که دراین‌باره نیز اقدام کرده‌ایم و منتظر دستور دادستان برای آغاز کار هستیم.

شهردار آبادان تصریح کرد: در حال حاضر با توجه به پایان نوروز و گذر از بحران سیل از شهرداری منطقه یک خواسته‌ایم تا موضوع را به طور مجدد دنبال و به انجام برساند.

حمید پور با تاکید دوباره به اینکه دراین‌باره پیگیر دریافت حکم دادستانی هستیم، یادآور شد: تأمین آسایش شهروندانجزو ظایف ما است که در این باره در حد توان و با همکاری سایر دستگاه‌های مرتبط اقدام می‌کنیم. از بابت تأخیر در اجرای این طرح که پیش‌تر قول انجام آن را به ساکنان این منطقه داده بودیم، عذرخواهی می‌کنم ولی به طور حتم با همراهی مردم می‌توانیم در انجام درست و قانونی طرح‌ها گام برداریم.

طبق آمار موجود در شهرداری منطقه یک آبادان، ۲۱ فروند لنج در حاشیه بهمنشیر وجود دارد که به جز پنج فروند آن مابقی فرسوده، متروک و رها شده است که متأسفانه به محل تجمع افراد معتاد و شرور تبدیل شده است.

 

منبع: مهر

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار