مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان عنوان کرد:
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان گفت: با توجه به افزایش سطح آب در تالاب شادگان، 40 درصد از جاده اصلی دارخوین به شادگان به زیر آب رفت.
کد خبر: ۷۳۷۱۲۱
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۱ 22 April 2019

رضا رضایی اظهار کرد: با توجه به افزایش سطح آب در تالاب شادگان و دبی بی سابقه ورودی به جاده اصلی دارخوین به شادگان، 40 درصد از این محور به زیر آب رفت.

وی افزود: در این شرایط نیروهای مدیریت بحران اداره کل راه و شهرسازی خوزستان وارد عمل شده‌اند تا شرایط را در این محور و همچنین روستاهای اطراف کنترل کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان تصریح کرد: در این زمینه با تمهیدات اندیشیده شده، 50 دستگاه کمپرسی، 6 دستگاه لودر، 3 دستگاه بیل مکانیکی و 2 دستگاه کمرشکن در سه بخش مرکزی، خنافره و دارخوین شادگان مشغول به کار هستند وعملیات احداث سیل‌بند و خاکریز در حال انجام است.

رضایی عنوان کرد: نیروهای اداره کل راه و شهرسازی خوزستان در بخش‌های مختلف شادگان با دستور استاندار خوزستان مستقر شده‌اند و در حال خدمت‌رسانی و همچنین احداث سیل‌بند برای جلوگیری از ورود آب به روستاهای شادگان هستند.

وی ادامه داد: اکنون در روستاهای دارخوین، بخش مرکزی و خنافره ماشین‌آلات اداره کل راه و شهرسازی مشغول به کار و خدمت رسانی به مردم هستند.

 

منبع: ایسنا

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار