رئیس پلیس راه خوزستان خبرداد:
رئیس پلیس راه خوزستان از ادامه ممنوعیت تردد در محور اهواز – آبادان خبر داد.
کد خبر: ۷۳۵۸۱۰
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۰ 17 April 2019

سرهنگ رضا دولتشاهی اظهار کرد: در حال حاضر سه کیلومتر از کیلومتر 40 محور اهواز – آبادان دچار آبگرفتگی است و همچنان تردد در این محور ممنوع است زیرا شدت عبور آب از این جاده بسیار زیاد است و احتمال حادثه وجود دارد.

وی افزود: محور جایگزین این مسیر، محور اهواز – خرمشهر تعیین شده است. روز گذشته این مسیر برای ساعاتی مسدود شد که اکنون مشکلی ندارد و تردد در آن روان است. البته کسانی که می‌خواهند از آبادان به شادگان بروند می‌توانند از این مسیر تردد کنند اما از شادگان تا اهواز اجازه تردد داده نمی‌شود.

رئیس پلیس راه خوزستان گفت: برخی رانندگان و اهالی روستاهای اطراف محور اهواز – آبادان اصرار بر تردد از این مسیر دارند اما طبق بازدیدهای روزانه تردد از این مسیر امکان پذیر نیست. همچنین هنوز مشخص نیست وضعیت آب چطور خواهد بود تا در این زمینه تصمیم گیری شود. به محض اینکه سطح آب پایین بیاید، این بخش از محور اهواز – آبادان بازگشایی می‌شود.

دولتشاهی با اشاره به بارندگی‌های پیش‌رو، بیان کرد: ممکن است با وقوع بارش‌های آینده رهاسازی آب از پشت سدها افزایش یابد و برخی محورها درگیر شوند. بنابرین مردم از سفر غیر ضروری خودداری کنند.

وی با اشاره به مسدود بودن مسیر اهواز – اندیمشک در اثر آبگرفتگی در هفته‌های گذشته نیز بیان کرد: مسیر اهواز – اندیمشک بازگشایی شده است هر چند حدود 20 کیلومتر از یک لاین آن مسدود است.

رئیس پلیس راه خوزستان گفت: اکنون ترافیک در محورهای ورودی و خروجی خوزستان پرحجم است زیرا خودروهای امدادی و خدماتی بسیاری در محورها تردد می‌کنند.

 

منبع: ایسنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار