رییس قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان گفت: توسط 2 ایستگاه سلامت واقع در حمیدیه و یادمان شهدای هویزه، به بیش از 400 خانواده سیل‌زده خدمات بهداشتی ارائه شده است.
کد خبر: ۷۳۵۴۶۵
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۹ 17 April 2019

حجت الاسلام فرج‌الله براتی با بیان اینکه این ایستگاه‌های سلامت واحد اهواز از ابتدای سیلاب کار خدماتی خود را آغاز کرده‌اند، اظهار کرد: جامعه هدف این ایستگاه‌ها، کودکان، سالمندان و مادران باردار هستند که به آن‌ها آموزش‌هایی درخصوص بهداشت عمومی، رعایت بهداشت در کمپ و محل اسکان موقت، کنترل فشار خون، دیابت و بیماری‌های خاص ارائه می‌شود.

وی افزود: توسط 2 ایستگاه سلامت دانشگاه آزاد اسلامی اهواز واقع در حمیدیه و یادمان شهدای هویزه به بیش از 400 خانواده خدمات بهداشتی ارائه شده است.

رییس قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان با بیان اینکه در صورت لزوم بیماران حاد به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی معرفی و اعزام می‌شوند، گفت: فشار خون و دیابت مادران باردار روزانه کنترل می‌شود و به آن‌ها نحوه تغذیه صحیح و شناسایی علائم پرخطر دوران بارداری آموزش داده می‌شود.

براتی ادامه داد: به منظور پیشگیری از بیماری‌های پوستی، بسته بهداشتی شامل شامپو، صابون، حوله، شانه و اقلام بهداشتی، بین این خانوارها توزیع شده است. به منظور پوشش بیشتر مناطق سیل زده‌، ایستگاه‌های سلامت سیار را نیز راه‌اندازی خواهیم کرد.

 

منبع: ایسنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار