نماینده مردم آبادان در مجلس:
نماینده مردم آبادان در مجلس گفت: دوران ستمشاهی بویی از اقتدار و عزت در ایران پر افتخار به مشام نمی‌رسید اما با پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل، کشور ما با اتکال به خداوند متعال پرچم اقتدار و عزت را به دست گرفت.
کد خبر: ۷۱۳۳۴۹
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۱ 10 February 2019

جلیل مختار با تاکید بر اینکه انقلاب به همه ایرانی‌ها عزت بخشید، اظهار کرد: دوران ستم‌شاهی بویی از اقتدار و عزت در ایران پر افتخار به مشام نمی‌رسید اما با پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل، کشور ما با اتکال به خداوند متعال پرچم اقتدار و عزت را به دست گرفت.

وی عنوان کرد: ما باید قدردان نعمت بی همتا انقلاب اسلامی باشیم، نعمتی که پر از خیر و برکت است و ما مسؤولان نظام مقدس اسلامی باید با خدمت به مردم این نعمت را به صورت عملی شاکر باشیم.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم آبادان و خرمشهر در تمام لحظه‌های تاریخ، از مبارزات انقلابی تا مبارزات در جبهه‌ها نبرد حق علیه باطل پشتیبان نظام و ولایت بودند و اکنون نیز ذره‌ای در اراده آنها خللی وارد نشده است.

مختار با بیان اینکه همه ما باید برای مردم آبادان و خرمشهر خادم باشیم، عنوان کرد: در منطقه آزاد اروند(آبادان و خرمشهر) در راستای بحث توسعه خدمات درمانی و ساخت و ساز بیمارستان‌ها، پروژه بهسازی و نوسازی روستاها و معابر شهری، تأمین و تجهیز مدارس، توسعه فرودگاه آیت‌الله جمی، برداشتن دژ مرزی و حوزه‌های مختلف دیگر اقدامات خوبی انجام شده است.

وی افزود: اگرچه تا نقطه مطلوب و حد اعلی فاصله داریم، اما مردم بدانند که خادمان آنها در آبادان و خرمشهر برای پیشرفت و عمرانی منطقه آزاد اروند از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

 

منبع: فارس

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار