معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت خوزستان:
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت خوزستان گفت: در بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت خوزستان از نانوایی‌ها در سطح شهر اهواز، یک نانوایی پلمپ شد و به 10 نانوایی اخطاریه داده شد.
کد خبر: ۷۱۲۱۷۱
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۱ 06 February 2019

علی‌محمد رحمانی، معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت خوزستان اظهار کرد: با توجه به این‌که طرح نظارتی ویژه بر بازار از تاریخ اول بهمن‌ماه آغاز شد، در بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت خوزستان از نانوایی‌ها در سطح شهر اهواز، یک نانوایی پلمپ شد و به 10 نانوایی اخطاریه داده شد.

وی افزود: وزن استاندارد چانه نان لواش 150 گرم است، درحالی‌که یک نانوایی متخلف با وزن چانه 110 گرم اقدام به فروش نان می‌‌کرد. هر نانوایی که در سطح استان خوزستان اقدام به کم‌فروشی کند، پلمپ می‌شود.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت خوزستان عنوان کرد: بازرسی‌ها در تمام اقلام موردنیاز مردم ازجمله شیرینی‌، میوه، رستوران‌ها، گوشت، مرغ و به‌ویژه نانوایی‌ها انجام می‌شود. به تمام شهرستان‌های استان خوزستان نیز اعلام شد که با گران‌فروشان و کم‌فروشان برخورد جدی صورت می‌گیرد.

رحمانی گفت: مرغ منجمد در را خوزستان است و در روزهای آینده مرغ فراوانی وارد بازار می‌شود و نگرانی برای تأمین مرغ در استان وجود ندارد. با تمام مرغداری‌ها و فروشندگان مرغ که بالاتر از نرخ مصوب اقدام به فروش مرغ کنند برخورد می‌شود.

 

منبع: فارس

برچسب ها: تخلف صنفی ، مرغ منجمد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار