مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان در خصوص اینکه چرا قیمت مرغ منجمد در بازار بیش از قیمت اعلام شده از سوی شرکت پشتیبانی امور دام استان است، گفت: قیمت‌ مرغ منجمدی که توسط شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان توزیع می‌شود، قیمت‌ مصوب ستاد تنظیم بازار کشور هستند و حتی نباید یک ریال بالا یا پایین شوند و اگر در استان مرغ منجمد گرانتر از قیمت مصوب به فروش می‌رسد، سازمان صمت باید بر آن نظارت کند.
کد خبر: ۷۰۵۷۳۴
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۱ 21 January 2019

هادی سلامات با اشاره به توزیع مرغ منجمد در بازار اظهار کرد: از ابتدای امسال تا کنون 3 هزار و 820 تن مرغ منجمد داخلی در درون استان توزیع شده است.

وی افزود: قیمت هر کیلوگرم مرغ منجمد داخلی درب سردخانه 8500 تومان است که با احتساب هزینه‌های حمل و نقل و سود با قیمت 8900 تومان باید به دست مصرف کننده برسد.

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان ادامه داد: این مرغ منجمد نباید با قیمتی بیش از این وارد بازار شود زیرا 8900 تومان قیمت مصوبی است که باید توسط فروشندگان به مردم عرضه شود.

سلامات در خصوص اینکه چرا قیمت مرغ منجمد در بازار بیش از قیمت اعلام‌شده از سوی شرکت پشتیبانی امور دام استان است، عنوان کرد: قیمت‌ مرغ منجمدی که توسط شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان توزیع می‌شود، قیمت‌ مصوب ستاد تنظیم بازار کشور هستند و حتی نباید یک ریال بالا یا پایین شوند.

وی ادامه داد: قیمت مرغ منجمد شرکت پشتیبانی امور دام در استان‌های مختلف مانند مشهد، اصفهان و ... درب سردخانه کیلویی 8500 تومان است و اگر در استان ما مرغ منجمد گران‌تر از این قیمت به فروش می‌رسد، سازمان صمت باید بر این مساله نظارت کند.

قیمت مرغ منجمد توزیع شده توسط شرکت پشتیبانی امور دام در بازار استان باید 8900 تومان باشد اما مرغ منجمد گاها تا کیلویی 14 هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد.

 

منبع: ایسنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار