مدیرعامل باشگاه نفت آبادان با واکنش نسبت به این‌که گفته می‌شود این تیم در برای حضور در فصل هجدهم لیگ برتر با نظر سرجیو بسته نشد، گفت: نمی‌دانم چرا کسانی که هیچ اطلاعی از یک تیم ندارند، در خصوص آن صحبت می کنند. تیم با نظر سرجیو بسته شد و او آن‌قدر فیلم بازی‌های نفت را دیده بود که بازیکنان را با اسم‌هایشان صدا می‌کرد و حتی بازیکنان ما تعجب کرده بودند.
کد خبر: ۶۹۵۳۸۱
تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹ 26 December 2018

علی عیسی‌زاده با بیان این‌که در حال مذاکره با بازیکنان مدنظر سرجیو جهت تقویت تیم در نیم‌فصل دوم لیگ برتر هستیم، اظهارکرد: تا روز شنبه آینده تیم در حال استراحت است و باشگاه نیز در حال مکاتبه با باشگاه‌های بازیکنان مدنظر سرجیو است. هنوز لیست خروجی مشخص نشده است و ابتدا باید بازیکنان مورد نظر را جذب کنیم.

وی همچنین درباره این‌‌که گفته می‌شود بهنام برزای و اکبر ایمانی قصد جدایی از این باشگاه را دارند، گفت: شاید این بازیکنان قصد جدایی داشته باشند ولی تاکنون صحبتی با باشگاه نداشته‌اند. همچنین این‌‌که آن‌ها مصاحبه می‌کنند که قصد جدایی دارند، کار غیرحرفه‌ای است و تبعاتی دارد که باید بپذیرند. اکبر ایمانی نیز با ما قرارداد دارد و نمی‌تواند یک‌طرفه فسخ کند. در هر صورت باشگاه باید در این زمینه تصمیم‌گیری کنند و بازیکنان نیز باید حرفه‌ای کار کنند.

مدیرعامل باشگاه نفت آبادان در پاسخ به این سوال که آیا از عملکرد سرجیو در نیم‌فصل اول رضایت دارید؟ عنوان کرد: بله، باتوجه به محدودیت‌هایی که ابتدای فصل داشتیم و نتواستیم آن طور که باید و شاید خودمان را تجهیز کنیم، از عملکرد سرجیو بسیار راضی هستیم. این مربی خارجی به تعدادی از بازیکنان خروجی آکادمی نفت آبادان نیز فرصت داد که این برای ما بسیار مهم است و با تقویت تیم در نیم‌فصل دوم یقین داشته باشید که نفت جایگاه خوبی کسب می‌کند.

وی درباره نظر یکی از پیشکسوتان خوزستان که عنوان کرده بود تیم‌های استقلال خوزستان، نفت آبادان و نفت‌مسجدسلیمان در صورتی که تقویت نشوند از کاندیداهای سقوط هستند، گفت: نمی‌دانم این پیشکسوت برچه اساسی نفت آبادان را کاندیدای سقوط می‌داند. صد درصد تیم را تقویت می‌کنیم و بارها نیز گفته‌ام که نفت آبادان در فصل جاری لیگ برتر تغییرات بسیاری داشت و تنها دو بازیکن از فصل قبل در ترکیب فعلی تیم حضور دارند. شاکله تیم ما تغییر کرده است و نیاز به زمان داریم. تیم در حال شگل گرفتن است و این توان را داریم که به نیمه بالایی جدول برسیم. خیال همه نیز راحت باشد.

عیسی‌زاده همچنین درباره نظر برخی پیشکسوتان مبنی بر این‌که نفت آبادان با نظر سرجیو بسته نشده است نیز عنوان کرد: اصلا به این صورت نیست و یک بازیکن هم بدون نظر این مربی جذب نشد. این مربی تا پیش از این‌که به آبادان بیاید، نزدیک به بیست بازی تیم را دیده بود و در اولین جلسه با بازیکنان، کاملا آن‌ها را می شناخت و آن‌ها را با اسم‌هایشان صدا می‌کرد که حتی بازیکنان ما تعجب کرده بودند. نمی‌دانم کسانی که هیچ اطلاعی از یک تیم ندارند، چرا به خودشان اجازه می‌دهند که اظهارنظر کنند. متاسفانه عده‌ای عادت کرده‌اند که چشم بسته حرف بزنند.

وی افزود. به هر حال این‌که تیم بدون نظر سرجیو بسته شد را تایید نمی‌کنم و توصیه من به افرادی که قصدشان تنها اظهارنظر است و با حرف‌هایی که اصلا درست نیست، آرامش یک تیم را برهم می‌زنند، این است که با مستندات صحبت کنند.

مدیرعامل باشگاه نفت آبادان گفت: در چند بازی پایانی لیگ نیز از جوانان آبادانی در ترکیب استفاده کردیم که تاثیرگزار هم بودند. ما این بازیکنان را سال‌‌های قبل هم داشتیم ولی جایی در ترکیب نداشتند و باید سرجیو را تحسین کرد که این‌قدر جرات دارد که در بازی‌های تحت فشار از این جوانان استفاده کند.

 

منبع: ایسنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار