بسکتبالیست تیم پتروشیمی بندرامام با بیان این که خوزستان با داشتن بازیکنان قد بلند یکی از استان های شاخص در ورزش بسکتبال است، گفت: به نظر من باشگاه پتروشیمی نقش بسزایی در توسعه بسکتبال کشور داشته است.
کد خبر: ۶۷۲۲۸۴
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴ 02 November 2018

 

سجاد مشایخی با بیان این که پتروشیمی بندرامام یکی از ارکان مهم بسکتبال کشور است، اظهار کرد: این باشگاه در توسعه رشته بسکتبال نقش بسزایی داشته است. مدیریت صحیح و برنامه ریزی مناسب این باشگاه در طول 17 سال تیم داری نیز باعث شده که امروز شاهد این دستاورد بزرگ باشیم.

وی در خصوص استعداد جوانان منطقه در رشته بسکتبال هم گفت: خود من در دو سال حضور در باشگاه پتروشیمی بندرامام شاهد بودم که جوانان این منطقه با برنامه ریزی های باشگاه پیشرفت قابل قبولی داشتند، در حدی که امروز شاهد هستیم در دیگر تیم ها و حتی در تیم های ملی الف و ب نیز این استعدادها حضور پیدا می کنند و این نشان می دهد که برنامه ریزی مدون و حساب شده آقای یاوری و مجموعه باشگاه پشت این کار بوده که قطعا در آینده ای نزدیک نیز شاهد اتفاقات مثبت تری برای جوانان این منطقه ورزشی خواهیم بود.

این بسکتبالیست با اشاره به امکانات خوب باشگاه پتروشیمی بندرامام در رشته بسکتبال، عنوان کرد: از باشگاه پتروشیمی بندرامام رضایت کامل داریم زیرا تمامی امکانات لازم را برای پیشرفت و همچنین کسب عناوین قهرمانی در مسابقات متعدد را در اختیار ما گذاشته است که این مهم علاوه بر دستاوردهای مثبت باشگاه، باعث توسعه و پیشرفت بسکتبال کشور هم می شود.

وی درباره قهرمانی این تیم در جام باشگاه های آسیا نیز گفت : این مسابقات نه تنها از لحاظ اعتباری، بلکه به خاطر جایزه ویژه ای که دارد برای تمامی تیم های شرکت کننده حائز اهمیت است و به همین دلیل دیدید که این پیکارها با حضور تیم های غرب و شرق آسیا و با کیفیت بسیار بالا و شرکت تیم های پر قدرت برگزار شد. با تمام مشکلاتی که وجود داشت تیم ما به این رقابت ها اعزام شد و با حداقل نفرات توانستیم دست به کار بزرگی بزنیم. پتروشیمی بندرامام را برای نخستین بار قهرمان آسیا شد و توانستیم بسکتبال ایران را در آسیا رکورددار کنیم.

مشایخی همچنین درخصوص بسکتبال خوزستان، خاطرنشان کرد: خوزستان با داشتن بازیکنان قد بلند یکی از استان های شاخص در ورزش بسکتبال است. باشگاه پتروشیمی بندرامام در سال های گذشته از مربیان مجرب و خارجی استفاده می کرد که اگر این روند را دنبال کند، بی شک شاهد حضور همین بازیکنان در رده های ملی خواهیم بود.

وی در ادامه با اشاره به حضور بازیکنان جوان در تمرینات تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام، عنوان کرد: در تمرینات ما بازیکنان جوان خیلی زیادی به سالن می آیند و این علاقه مندی بازیکنان به رشته بسکتبال را می رساند و تداوم حضور جوانان مستعد در تمرینات تیم، در پیشرفت آن ها نقش بسزایی خواهد داشت.

این بسکتبالیست در پایان در خصوص هواداران باشگاه پتروشمی نیز گفت: هواداران پتروشیمی برای تیم شان تا آخرین ثانیه ها می جنگند و این خیلی به مجموعه تیم کمک می کند. در واقع روحیه ای که به بازیکنان می دهند مثال زدنی و ارزشمند است و هر مجموعه ای آرزوی چنین هواداران با تعصب و پرشوری را دارد.

 

منبع: ایسنا

برچسب ها: بسکتبال
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار