معاون هماهنگ‌کننده نیروی دریایی ارتش خبر داد:
معاون هماهنگ‌کننده نیروی دریایی ارتش گفت: خودروهای واکنش سریع برای حوادث غیرمترقبه با کلیه امکانات در بحث بهداشت و درمان آماده و در سه مرز مستقرشده است.
کد خبر: ۶۷۱۷۱۱
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۸ 23 October 2018

امیر دریادار حمزه علی کاویانی در حاشیه بازدید از مرز شلمچه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در کنار سایر دستگاه‌ها و نیروهای نظامی در خدمت مردم و زائرین عزیز است و در این راستا اقدامات زیادی انجام داده است.

معاون هماهنگ‌کننده نیروی دریایی ارتش افزود: نیروی دریایی آنچه در توان دارد را در مرز شلمچه پای ‌کار آورده و مصمم است که به بهترین وجه در کنار سایر رزمندگان و خادمین به زوار و کشور اسلامی خدمات‌رسانی کند.

وی با اشاره به برپایی بیمارستان‌های صحرایی توسط نیروی دریایی ارتش در مرز شلمچه عنوان کرد: بخشی از مسئولیت بهداشتی و درمانی در این منطقه بر عهده نیروی دریایی است و خدمات بیمارستانی در این بیمارستان صحرایی به زوار ارائه می‌شود.

کاویانی افزود: متخصصین ما از مرکز به این منطقه اعزام شده‌اند و آماده خدمات‌رسانی به زوار اربعین هستند.

وی با بیان اینکه ارتش تمامی امکانات و ظرفیت‌ها را در مرزهای سه‌گانه کشور فراهم کرده است، عنوان کرد: کلیه نیروها ازجمله نیروی دریایی، زمینی، قرارگاه پدافند هوایی و دیگر نیروهای ارتش با تدبیر فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی همه امکانات و ظرفیت‌های موجود برای خدمات‌رسانی به زائرین اربعین را پای‌ کار آورده‌اند.

معاون هماهنگ‌کننده نیروی دریایی ارتش خاطرنشان کرد: در مرزهای مهران و چذابه نیز همانند مرز شلمچه بیمارستان صحرایی بزرگی توسط نیروی زمینی ارتش دایر شده و متخصصین از اداره بهداشت و درمان فرماندهی کل ارتش جمهوری اسلامی ایران به این سه مرز اعزام شده‌اند و آماده خدمات‌رسانی به زوار هستند.

وی افزود: آنچه برای حضور زائران در سه مرز نیاز بوده را پای‌ کار آورده‌ایم تا به زوار خدمات‌رسانی کنند. از جمله اینکه خودروهای واکنش سریع برای استفاده در حوادث غیرمترقبه با کلیه امکانات در بحث بهداشت و درمان آماده و در سه مرز مستقرشده‌اند.

کاویانی بیان کرد: تیم‌های چک و خنثی‌سازی ما نیز به ‌صورت 24 ساعته در مرز شلمچه مستقر هستند.

وی افزود: بیمارستان ما نیز به‌صورت دو شیف و 24 ساعته همراه با پزشک متخصص و داروخانه آماده ارائه خدمات به زائران است و تا هشت روز پس از اربعین نیز برای خدمات‌رسانی به زائرانی که در برگشت هستند، در مرزها مستقر خواهند بود. یک پارکینگ رایگان نیز در خرمشهر برای زائران در نظر گرفته‌ایم.

 

منبع: ایسنا

برچسب ها: اربعین97
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار