ثبت‌نام بیست و هفتمین جشنواره دانشجوی نمونه که از دهم مهرماه آغاز شده و آخرین مهلت ثبت‌نام آن ۲۴ مهر ماه بود به علت استقبال بالای دانشجویان تا ۳۰ مهرماه جاری تمدید شد.
کد خبر: ۶۶۹۲۴۵
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹ 21 October 2018

تمام دانشجویان متقاضی از دانشگاه‌های دولتی، غیرانتفاعی و پژوهشگاه‌های تابعه وزارت علوم و همچنین دانشگاه‌های پیام‌نور و فرهنگیان می‌توانند با مراجعه به سایت portal.saorg.ir نسبت به ثبت‌نام در این جشنواره اقدام کنند.

جشنواره دانشجوی نمونه در سطح دانشگاه‌های تابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در پنج گروه علوم انسانی، فنی و مهندسی، علوم پایه، کشاورزی و دامپزشکی و هنر در مقاطع مختلف برگزار می‌شود که پس از ارزیابی داوران کشوری، در نهایت دانشجویان نمونه کشوری انتخاب و معرفی می‌شوند.

در این دوره دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور می‌توانند از طریق سامانه اختصاصی وزارت بهداشت به نشانی nemoneh.behdasht.gov.ir نسبت به ثبت‌نام و ارسال مدارک خود اقدام کنند.

فرایند داوری جشنواره دانشجوی نمونه در دو مرحله دانشگاهی و کشوری برگزار می‌شود. پس از رقابت دانشجویان در سطح دانشگاه، دانشجویانی که شرایط معرفی به مرحله دوم را کسب کرده‌اند به دبیرخانه مرکزی معرفی می‌شوند.

داوری آثار راه یافته به مرحله کشوری از نیمه دوم آبان ماه سال جاری آغاز می‌شود و با انتخاب برگزیدگان، از دانشجویان نمونه در بیست و هفتمین دوره از جشنواره دانشجوی نمونه تقدیر می‌شود. در نهایت، مراسم اختتامیه این دوره از جشنواره در نیمه دوم بهمن‌ماه جاری برگزار می‌شود.

 

منبع: ایسنا

برچسب ها: دانشجو
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار