امام جمعه بندر امام خمینی (ره):
امام جمعه بندر امام خمینی(ره) گفت: نباید اجازه داد خوی اشرافی‌گری در بین مسئولان حاکم شود؛ مسئولانی که حقوق نجومی دریافت می‌کنند نمی توانند حال کارگران را درک کنند
کد خبر: ۶۲۹۷۲۶
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۳ 13 July 2018

حجت الاسلام محمد تابش در خطبه‌های نماز جمعه امروز بندر امام خمینی(ره) با اشاره به لزوم توجه مسئولان کشور به قشر مستضعف جامعه، اظهار کرد: مقامات آمریکایی به صورت رسمی اظهار کرده‌اند قصد دارند صادرات نفت ایران به صفر برسانند، این به معنای جنگ اقتصادی علیه ملت ایران است.

وی افزود: هدف آمریکا از این جنگ اقتصادی خسته کردن ملت ایران و جدا نمودن نظام جمهوری اسلامی از مردم است که به فضل الهی این توطئه اقتصادی نیز مانند سایر توطئه‌های آمریکا به شکست منجر خواهد شد.

تابش با بیان اینکه برخی مسئولان و فرزندان آن‌ها دارای تابعیت چندگانه هستند، عنوان کرد: برخی از مسئولان که فرزاندان آن ها تابعیت کشورهای دیگر را دارند دولت را وادار می‌کنند در مقابل آمریکا موضع ضعف داشته باشد، این‌ها نگران ملت ایران نیستند در واقع نگران فرزندان و منافع شخصی خودشان هستند.

خطیب جمعه بندر امام خمینی(ره) بیان داشت: نباید اجازه دهیم مسئولانی با روحیه اشرافی‌گری به کشور حاکم شوند، مسئولانی که حقوق بالاتر از 30 میلیون تومان نجومی دریافت می‌کنند نمی توانند حال کارگری که زیر 2 میلیون تومان حقوق می گیرد را درک کنند، متاسفانه با نجومی بگیران نیز برخورد قاطع صورت نگرفت.

وی در پایان گفت: اشراف عمدتاً تمایل به غرب دارند، این گرایش به غرب موجب عدم خودباوری و عدم اتکا به تولید ملی می‌شود.

 

منبع: فارس

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار