سرپرست فرمانداری شادگان:
سرپرست فرمانداری شادگان گفت: دستگاه های اجرایی این شهرستان درکاهش مصرف انرژی برق اهتمام جدی داشته باشند.
کد خبر: ۶۲۹۵۴۹
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰ 12 July 2018

سعید حاجیان اظهار کرد: با افزایش گرمای هوا و افزایش میزان مصارف انرژی برق دستگاه های اجرایی این شهرستان درکاهش مصرف انرژی برق اهتمام جدی داشته باشند.

وی افزود: شایسته نیست مردم در این شرایط سخت اقتصادی محتمل قطعی آب و برق شوند و از این رو لازم است ادارات و دستگاه های اجرایی صرفه جویی و مصرف انرژی را به صورت جدی در دستور کار خود قرار دهند .

سرپرست فرمانداری شادگان تامین برق مستمر و پایدار برای رفاه حال شهروندان را یکی از وظایف اصلی شرکت های توزیع برق اعلام کرد و افزود: انتظار می رود همه ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان شادگان با توجه به این موضوع و با کاهش مصارف غیر ضروری برق خود، زمینه خدمت رسانی بهتر به شهروندان و روستائیان این شهرستان را فراهم کنند.

وی یادآور شد: عدم استفاده از لامپ های اضافی در ساعات روز، سرویس، بهینه سازی و تنظیم دمای مناسب سیستم های سرمایشی ادارات را از موارد لازم برای کاهش مصرف برق برشمرد.

حاجیان، توجه به آموزش همگانی الگوی مصرف مطلوب، ارتقا و ترویج فرهنگ بهره وری، توجه به آموزش همگانی الگوی مصرف مطلوب، ارائه آموزش های اصولی روش های بهینه سازی مصرف، پیشگامی دولت، ادارات و شرکت های دولتی و نهاد های عمومی در رعایت الگوی مصرف و مقابله با ترویج فرهنگ مصرف گرایی را از جمله این راهکارها برشمرد.

 

منبع: مهر

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار