فرمانده انتظامی خوزستان از کشف 20 میلیارد و 60 میلیون ریال انواع کالای قاچاق در شهرستان‌های بهبهان و هندیجان خبر داد .
کد خبر: ۶۲۸۱۹۴
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰ 09 July 2018

سردار حیدر عباس‌زاده در بیان جزئیات این خبر اظهار کرد : در راستای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز و همچنین تحقق شعار "حمایت از کالای ایرانی"، مأموران اداره مبارزه با قاچاق كالاي بهبهان در یکی از محورهای مواصلاتی این شهرستان با تشدید کنترل بر خودروهای عبوری موفق شدند یک دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق را شناسایی و متوقف کنند.

فرمانده انتظامی خوزستان تصریح کرد: ماموران ایست و بازرسی شهرستان هندیجان نیز در عملیاتی دیگر موفق شدند 5 دستگاه خودرو حامل کالای قاچاق را شناسایی و متوقف کنند.

وی افزود: مأموران پلیس در بازرسی از محموله توقیفی در بهبهان انواع کالای قاچاق از قبیل لوازم خودرو، لوازم آرایشی، موبایل، پارچه و لوازم کامپیوتر و در محموله دیگر در شهرستان هندیجان تعداد زیادی کالای خانگی از قبیل 14دستگاه ماشین لباسشویی، 50 دستگاه پنل کولر، 700 ثوب پوشاک، یک هزار و 389 قوطی نوشیدنی، یک هزار و 448 عدد انواع لوازم آرایشی، 255 قوطی قرص مکمل غذایی و 11 دستگاه لوازم الکترونیکی فاقد هرگونه مجوز گمرکی کشف و ضبط کردند.

عباس‌زاده در خاتمه با بیان این که کارشناسان ارزش ریالی کالاهاي قاچاق کشف شده را بالغ بر 20 میلیارد و 60 میلیون ریال برآورد کرده اند، تصریح کرد: در این رابطه 8 متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

 

منبع: ایسنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار