مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان:
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان از کلنگ زنی پروژه آبرسانی به 6 روستای فاقد آب شهرستان امیدیه خبر داد.
کد خبر: ۶۱۶۹۹۸
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۹ 10 June 2018

درویشعلی کریمی با اشاره به کلنگ زنی پروژه آبرسانی به 6 روستای فاقد آب شهرستان امیدیه اظهار کرد: با بهره برداری از این پروژه 6 روستا از 14 روستای تاسیسات دونه از نعمت آب شرب پایدار و بهداشتی بهره مند می شوند.

به گزارش"تابناک"؛ وی افزود: کارگزاری 5 کیلومتر خط انتقال آب، احداث مخزن 2 هزار متر مکعبی و تعویض 25 کیلومتر شبکه توزیع از جمله اقداماتی است که در این پروژه انجام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان تصریح کرد: همه سعی و تلاش مان بر آن است که ظرف 6 ماه آینده عملیات کارگزاری خط انتقال و احداث مخزن 2 هزار متر مکعبی ذخیره آب به بهره برداری برسد و اهالی این روستاها از نعمت آب شرب بهداشتی و پایدار بهره مند شوند.

کریمی بیان کرد: روستاهای ابوماصول، ابوزید، اوطرفایه، ابو صخیره، قویل و ملییح 6 روستای فاقد آب شرب تاسیسات دونه هستند که 31 خانوار با جمعیتی بالغ بر 176 نفر را تحت پوشش دارند.

وی با اشاره به 2 پروژه آبرسانی به 16 روستای شهرستان امیدیه عنوان کرد: پروژه آبرسانی به 8 روستای غرب مارون و 8 روستای شرق مارون نیز در انتظار تخصیص اعتبارات است.

کریمی ادامه داد: اعتبارات اختصاص یافته در سال گذشته بسیار ناچیز بود و در این زمینه از مسئولین شهرستان امیدیه انتظار می رود در کمیته برنامه ریزی شهرستان، پروژه آبرسانی به این 16 روستا را به صورت ویژه مدنظر قرار دهند.

 

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار