مدیرکل هواشناسی خوزستان با بیان این‌که روند افزایشی دما تا پایان هفته جاری پیش‌بینی می‌شود، گفت: احتمال می‌دهیم بیشترین دمای استان در هفته جاری به 35 درجه سانتی‌گراد نیز برسد.
کد خبر: ۵۷۴۸۳۵
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۲ 05 March 2018

کوروش بهادری اظهار کرد: امروز سامانه بارشی ضعیفی وارد استان شد پیش‌بینی می‌شود از بعدازظهر بارش‌های پراکنده را در ارتفاعات استان و بخشی از مناطق شمالی استان شاهد باشیم.

وی با بیان اینکه مناطق جنوبی خوزستان چندان از این سامانه بارشی متأثر نمی‌شود، افزود: مناطق جنوبی استان تنها افزایش ابر را خواهند داشت. اما بارندگی در این مناطق دور از انتظار است و تنها ممکن است بارش‌های بسیار پراکنده را در بخشی از مناطق اهواز داشته باشیم.

مدیرکل هواشناسی خوزستان ادامه داد: این سامانه بارشی تا فردا در استان می‌ماند و بعدازظهر فردا از منطقه خارج می‌شوند. همچنین از امروز افزایش ابرناکی را در استان خواهیم داشت.

بهادری درباره وضعیت دمای استان در روزهای آینده اظهار کرد: روند افزایش دما تا آخر هفته در استان پیش‌بینی می‌شود. همانگونه که روزهای گذشته راجع به افزایش دما پیش‌بینی کرده بودیم، روز گذشته بیشترین دمای استان به 31 درجه رسید و احتمال می‌دهم که تا آخر هفته بیشترین دمای استان به 35 درجه نیز برسد.

وی تصریح کرد: در شبانه روز گذشته آبادان با 31 درجه سانتی‌گراد و ایذه با 6 درجه سانتی‌گراد به ترتیب گرمترین و خنک‌ترین نقاط استان بودند. همجنین در این مدت دمای اهواز بین 15 تا 29 درجه سانتی‌گراد در نوسان است.

 

منبع: ایسنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار