سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با انتقاد از برخی مسوولان گفت: می‌خواهند من و تیم را نابود کنند ولی نمی‌توانند.
کد خبر: ۵۶۳۶۸۴
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۵ 08 February 2018

عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از بازی با فولاد خوزستان، اظهار کرد: داربی همیشه جذاب و از حساسیت خاص خودش برخوردار است. بازی فردا هم از این قاعده مستثنی نیست و جایگاه تیم‌ها نمی‌تواند، نشان دهد که چه تیمی برنده این مسابقه است.

وی ادامه‌ داد: بازی فردا (جمعه) خوب و جذاب خواهد شد و هر تیمی که از وضعیت خود در تمامی نقاط زمین استفاده کند می‌تواند برنده بازی باشد و هیچ تیمی از قبل برنده نیست.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در ادامه‌ و در پاسخ به این سوال که وضعیت این تیم به کجا ختم خواهد شد، عنوان کرد: اگر نوع رفتار مردم را با خودم و بازیکنانم را نمی دیدم از این تیم می رفتم، ولی این مردم باعث می‌شوند که با تمام وجود ادامه‌ دهم. من ۹ ماه است کار می‌کنم ولی یک ریال هم حقوق نگرفته‌ام. اینها می‌خواهند من را نابود کنند که نمی‌توانند و یا این که می‌خواهند تیم را از بین ببرند که آن هم نمی‌توانند، چون این تیم برای مردم خوزستانی است که آب و هوا و امکانات ندارند و دلخوشی‌شان همین فوتبال است.

وی ادامه‌ داد: ۷۰ درصد از پول این کشور از طریق خوزستان تامین می‌شود، ولی متاسفانه در حال انجام کارهایی در پشت پرده هستند که اگر موقعش شود ریز آن را هم خواهم گفت‌. شاید این گونه بگویم من را دار بزنند ولی مردن برای مردم خوزستان اشکال ندارد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان خاطرنشان کرد: به‌ هر حال دارند اذیت می‌کنند. چند روز پیش نیز خودم درخواست جلسه‌ای را به باشگاه دادم و در نهایت توانستیم با اعضای کادر فنی ام جلسه‌ای با مسئولان باشگاه داشته باشیم که به من گفتند یا استعفا بده و یا برای تیم ‌اسپانسر پیدا کن و یا به بازیکنان بگو که پول نیست. هر کاری می‌خواهید انجام دهید. آنها در واقع سه راه جلوی پای من گذاشتند.

ویسی ادامه‌ داد: وقتی این کار را انجام می‌دهند من باید برای مردم و تیمم چه کاری انجام دهم؟ هشت هفته‌ باقی‌ مانده به پایان مسابقات به من می‌گویند که به دنبال ‌اسپانسر باش، این موضوع چه ربطی به من دارد؟ من ابتدای فصل هم چنین کاری را انجام دادم ولی اکنون که ما مالک داریم چرا باید وضعیت این گونه باشد؟ می‌گویند که ۳۰ درصد از قرارداد بازیکنان را داده‌ایم که ۲۰ درصد آن با کمک آقای اسد بیک و استاندار زحمتکش خوزستان بوده است که کادر فنی، پزشک یار و ماساژور تیم پولی را دریافت نکرده اند. این ۳۰ درصد در مقایسه با دیگر تیم‌ها چیزی نیست.

وی در ادامه‌ صحبت‌های خود، گفت‌: خیلی زشت است که قهرمان بوده‌ایم و در آسیا بازی کرده‌ایم و در حال‌ حاضر شرایط این گونه است. امسال شرایط خوبی در جام حذفی داریم، اما در حال‌ حاضر وضعیت‌مان به این گونه است. من هر روز از استرس تب خال می زنم. حتی اگر فرگوسن هم بالای سر این تیم هم بیاید، چون تیم روح و روان ندارد نمی‌تواند کاری انجام دهد. روح بازیکنان خسته است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان، بیان‌ کرد: هشت بازیکن تیم مصدوم هستند، مگر می‌شود این قدر مصدوم داشته باشیم؟ روح آنها خسته است. اگر حرف بزنیم قهر می‌کنند. اگر صحبتی نکنیم می‌گویند که ترسو است. اگر به گونه‌ای دیگر صحبت کنیم انگ سیاسی به ما می زنند.

وی در ادامه‌ خاطرنشان کرد: در حال‌ حاضر شرایط ما مناسب نیست و از استاندار خوزستان می‌خواهم که به مردم این استان و فوتبال آن کمک کند، حتی اگر می‌خواهند من را اخراج کنند ولی به این مردم کمک کنید.

ویسی گفت: من این همه انرژی می گذارم ولی در باشگاه چسب و روغن برای ماساژ در اختیار نداریم و این روغن برای ماساژ هزار تومان است. بازیکن ما مصدوم شده و در این جا نمی‌تواند بهبودی خود را پیدا کند و بعد باشگاه می‌گوید پول بلیت نمی‌دهیم که به تهران بروند. یا می‌خواهند اعصاب ما را خراب کنند و یا می‌خواهند روحیه تیم را از بین ببرند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان بیان‌ کرد: تیم ما در رشت با هفت غایب و چند بازیکن جوان به نتیجه‌ تساوی دست یافت و بعد از ما سوال و جواب می‌کنند که آیا از این بازی راضی بوده اید و جواب من این است که چرا راضی نباشم؟ دو بازیکن ما چون پولی برای تمدید دانشگاه‌شان را ندارند می‌خواهند که سرباز شوند که این موضوع خنده‌دار است. اگر تیم نمی‌خواهند بگویند. چرا به مردم خوزستان دروغ می‌گویند که برای تیم هزینه کرده‌ایم؟ آنها ۶۰۰ میلیون تومان به من دادند که فقط موسی کولی بالی ۲۸۰ میلیون تومان و شیخ ویسی ۲۷۰ میلیون تومان بدهکار بود. خود من ۸۰۰ میلیون تومان بدهکار هستم و بعد به من می‌گویند که قراردادت زیاد است و از آنها می‌خواهم که بروند مربیان تیم‌های دیگر را ببینند. باشگاه به من می‌گوید که قرارداد بازیکنان را کم کنید. چرا باید این کار را انجام دهیم؟

وی در پایان گفت: به من می‌گویند یا تیم را بردار و یا ‌اسپانسر پیدا کن. من هم از سه روز پیش به دنبال ‌اسپانسر هستم. این درد دل تمام تیم است و نمی‌خواهم چیزی را توجیه کنم. ما با عصا هم شده است در لیگ باقی می مانیم. فقط اعصاب ما را خراب نکنید.

 

منبع: ایسنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار