شهردار شوش گفت: با برپایی تعدادی موکب در مناطق زلزله زده از سوی مردم شهرستان شوش روزانه 2 هزار پرس غذای گرم بین مردم مصیبت دیده استان کرمانشاه توزیع می شود.
کد خبر: ۵۲۶۲۳۴
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۶ 18 November 2017
به گزارش ایرنا _ منطقه خوزستان، یوسف زمانی اصل که در محل ستاد کمک رسانی و موکب شوش در سرپل ذهاب حضور دارد، افزود: در پی وقوع حادثه زلزله در کرمانشاه ، اقشار مختلف مردم شهرستان شوش به صورت خود جوش وارد عمل شده و با برپایی ستاد مردمی کار جمع آوری کمک های مردمی را آغاز کرده و این روند همچنان ادامه دارد.

وی افزود:در این میان موکب‌های اربعین حسینی شهرستان شوش نیز وارد میدان شده و با برپایی چند موکب در مناطق مختلف زلزله زده به یاری هموطنان شتافتند.

شهردار شوش با اشاره به پخت و توزیع 2 هزار پرس غذای گرم روزانه بین زلزله زدگان بیان داشت : با همت خیرین و هیات‌های مذهبی، ادارات ،سپاه و جمعیت هلال احمر شهرستان شوش تعدادی موکب برای طبخ و توزیع غذا میان هموطنان زلزله زده در استان کرمانشاه برپا شده است.

وی گفت: کنسرو، آب‌معدنی، برنج، پتـو ،چادر،لوازم بهداشتی ، مواد خوارکی از جمله اقلامی است که از سوی مردم شهرستان شوش جمع آوری شده و در حال توزیع بین مردم زلزله زده است.

تاکنون دهها دستگاه کامیون حامل کمک های مردمی شهرستان شوش به مناطق زلزله زده کرمانشاه ارسال شده است.

زلزله 7.3 ریشتری یکشنبه شب در استان کرمانشاه به هفت شهرستان و یک هزار و 950 روستای استان کرمانشاه خسارت وارده کرده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار