مدیرکل فرودگاه‎های استان خوزستان در نشستی با ارگان‎های شرکت‎کننده در عملیات بازگشت حج تمتع گفت: عملیات بازگشت حجاج خوزستانی از ظهر 25 شهریور آغاز و تا بامداد 2 مهر 96 ادامه خواهد شد.
کد خبر: ۴۹۳۰۷۲
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۹ 12 September 2017
به گزارش تابناک خوزستان به نقل از روابط‎ عمومی فرودگاه‎های استان خوزستان، محمدرضا رضایی در این جلسه که به منظور هماهنگی برگزاری عملیات بازگشت حجاج برگزار شد، گفت: آمادگی کامل مدیریت هرچه بهتر عملیات بازگشت زائران بیت الله الحرام با همکاری ارگان‎های ذی‎ربط در فرودگاه اهواز را داریم و تدابیری لازم را اندیشیده‎ایم.

وی به برگزاری دوره آموزشی پیشگیری از سرایت بیماری های واگیردار و مراقبت‎های بهداشتی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و مرکز بهداشت شرق اهواز اشاره کرد و گفت: به منظور جلوگیری از سرایت بیماری‎های واگیردار دوره‎های مربوطه در فرودگاه اهواز برای کارکنان فعال در عملیات حج برگزار شده است.  

مدیرکل فرودگاه‎های استان خوزستان با اشاره به آمادگی مضاعف فرودگاه همچون ایام اعزام زائران گفت: تمام واحدهای عملیاتی این اداره‎کل از ابتدای شروع پروازها با تمام توان خود تلاش خواهند کرد این عملیات به بهترین نحو ممکن برگزار شود.

رضایی در تشریح برنامه بازگشت زائران حج امسال گفت: به امید خدا بیش از 5000 زائر خوزستانی در قالب 35 کاروان، توسط 18 فروند هواپیمای ایرباس 330 شرکت هواپیمایی سعودی از جده وارد فرودگاه اهواز خواهند شد

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار