مدیرکل ورزش استان خبر داد:
با توجه به صحبت استاندار، ‌قرار است اوایل هفته آینده مبلغ یک میلیارد تومان از طریق یکی از شرکت‌های بزرگ به حساب اداره‌کل ورزش و جوانان استان واریز شود تا ما این مبلغ را به بازیکنان استقلال خوزستان پرداخت کنیم
کد خبر: ۴۲۵۹۶۲
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۲ 17 May 2017
افشین حیدری ‌در خصوص اعتصاب بازیکنان استقلال خوزستان در پی عدم پرداخت مطالبات، اظهار کرد:‌ در خصوص واگذاری استقلال خوزستان مذاکراتی با شرکت هلدینگ داشتیم که یکسری موضوعات و اختلاف نظرهایی بر سر مبلغ پیشنهادی به وجود آمد.

وی ادامه داد: ‌با توجه به بدهی باشگاه استقلال‌خوزستان و تعهداتی که این باشگاه دارد، ما مبلغ واگذاری را 13 میلیارد تومان اعلام کردیم که نظر سرمایه‌گذار مبلغ دیگری بود ولی ما نمی‌توانستیم کاری کنیم که خدای ناکرده فردا، شبه ایجاد شود و یکسری دیون نیز به گردن گروه ملی بماند و نتواند آن‌ها را حل کند.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان افزود: به هر حال کمی در این موضوع به مشکل و بن‌بست خوردیم و سرمایه‌گذار نیامد، البته هنوز بحث شرکت هلدینگ منتفی نشده است ولی برای این‌که باشگاه را واگذار و تیم در استان بماند، جهت واگذاری تیم با چند شرکت دیگر نیز در حال مذاکره هستیم.

وی بیان کرد: البته هر شرکتی که در استان خوزستان توانایی گرفتن سهمیه استقلال خوزستان را دارد، می‌تواند مذاکره کند و اولویت در این زمینه با شرکت‌های استان است.

حیدری خاطرنشان‌کرد: با توجه به این‌که قانون پنج ساله برنامه ششم توسعه و قانون بودجه 96، ابزار و تعهداتی در اختیار اداره‌کل ورزش و جوانان گذاشته است و می‌تواند به بخشی از هزینه‌کردها کمک کند تا جبران شوند، بر این اساس اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان تیم استقلال‌ را رها نمی‌کند تا کسی بیاید آن را بگیرد و به سرنوشتی هم‌چون استقلال اهواز دچار شود. ما با تمام وجود کنار باشگاه استقلال خوزستان هستیم.

وی با اشاره به پرداخت مبلغ یک میلیارد تومان جهت کمک به باشگاه استقلال خوزستان، گفت: با توجه به صحبت و محبت استاندار خوزستان، ‌قرار است اوایل هفته آینده مبلغ یک میلیارد تومان از طریق یکی از شرکت‌های بزرگ به حساب اداره‌کل ورزش و جوانان استان واریز شود تا ما این مبلغ را به بازیکنان استقلال پرداخت کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان بیان کرد: ‌همچنین طی صحبتی که با مدیریت گروه ملی داشتیم، پذیرفتند که بخشی از تعهدات باشگاه را برعهده بگیرند و همچنین قیمت پیشنهادی‌شان را هم کم کنند تا تیم در نهایت حفظ شود و بتوانیم آن را سرپا نگه داریم.

وی در خصوص حفظ کادر فنی استقلال خوزستان برای فصل آینده نیز گفت: قطعا اگر شرایط فراهم شود، کادر فنی با تمام قدرت کار خود را انجام می‌دهد. پورموسوی از مربیان بسیار خوب کشور است که تا به امروز ایثار کرده که مانده است. او پیشنهادهای بسیار زیادی دارد ولی به خاطر تعصب به خوزستان و هواداران حاضر نشده است که از تیم برود. من خودم در جریان چند پیشنهاد او هستم و حتی یکی از موارد با خود من صحبت کرد که من هم مخالفت کردم و گفتم اگر پورموسوی برود واقعا شرایط بد می‌شود. امیدوارم که پورموسوی همچنان کنار تیم بماند.

حیدری خاطرنشان‌کرد: در حال برنامه‌ریزی برای برپایی اردوی آماده‌سازی تیم پیش از بازی با الهلال در لیگ قهرمانان آسیا هستیم که به‌زودی در تهران برگزار می‌شود. به هر حال تاکنون هم ما و هم استاندار خوزستان کوتاهی نسبت به باشگاه استقلال نداشته‌ایم و برای حل مشکلات آن‌ها تلاش کرده‌ایم. ان‌شاءالله اعتصاب بازیکنان هم خاتمه پیدا می‌کند و مشکل خاصی نیست.
منبع: تابناک
برچسب ها: افشین حیدری ‌
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار