استاندار خوزستان با اشاره به عقب‌ماندگی استان در حوزه راه‌ها و میزان بالای تصادفات، بر لزوم همسو بودن خدمت به خوزستان همسو با خدمات این استان به کشور تاکید کرد و گفت: با وجود این همه خدمتی که خوزستان به کشور ارائه می‌دهد، مردم استان به علت این خدمات در معرض آسیب و تصادفات بیشتری هستند و این مساله شایسته استان نیست
کد خبر: ۴۲۵۹۵۴
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۹ 17 May 2017
دکتر غلام‌رضا شریعتی در حاشیه کلنگ‌زنی 12 کیلومتر از جاده کمربندی شرق اهواز و جاده دسترسی شهرک شماره 5 اهواز که امروز، 27 اردیبهشت‌ماه برگزار شد، اظهار کرد: پروژه کمربندی شرق اهواز لازم است تا انتها ادامه پیدا کند و هرچه سریع‌تر به سرانجام برسد.

وی افزود: این جاده یک محور پرتردد و پرتصادف است که بخش زیادی از آن انجام شده و امیدواریم با اجرای این 12 کیلومتر، عملیات اجرایی 5 کیلومتر باقی‌مانده نیز هرچه سریع‌تر آغاز شود.

شریعتی تصریح کرد: این جاده نیاز استان است و تردد زیادی از آن انجام می‌گیرد و امیدواریم هرچه سریع‌تر به اتمام برسد. امیدواریم با نگاهی که دولت به حوزه راه‌ها و زیرساخت‌ها دارد، از این وضعیت و فرصت استفاده شود تا عقب‌ماندگی خوزستان در بحث راه جبران شود.

وی ادامه داد: با وجود خدماتی که خوزستان به کشور ارائه می‌دهد اما مردم استان به علت این خدمات در معرض آسیب و تصادفات بیشتری هستند و این مساله شایسته استان نیست.

شریعتی عنوان کرد: خوزستان استانی است که از نظر ترافیک مسافر رتبه سوم را در کشور دارد اما از نظر استاندارد راه‌ها در رتبه ششم است و این مسأله زیبنده خوزستان نیست و باید تلاش کنیم تا این عقب‌ماندگی هرچه سریع‌تر جبران شود.

استاندار خوزستان خاطرنشان کرد: امیدواریم اگر خدمتی ارائه می‌دهیم از همان امکاناتی برخوردار باشیم که استان‌های دیگر از آن برخوردار هستند و در این زمینه به رتبه سوم در کشور در زمینه استاندارد جاده‌ای برسیم.
منبع: تابناک
برچسب ها: دکتر شریعتی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار