شش شرکت معین منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با هدف هماهنگی در حوادث و بحرانها، حول چهار محور ارتباطات، تجهیزات، مانورهای مشترک و جلسات هماهنگی تشکیل جلسه دادند
کد خبر: ۳۸۵۴۴۴
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۰ 27 February 2017
 روسای HSE و حراست معین 6 منطقه ی نفتی، بنادر و دریانوردی بندرامام، مسئولین و کارشناسان HSE وزارت نفت و پتروشیمی و تنی چند از کارشناسان سازمان پدافند غیرعامل کشور امروز برای انجام هماهنگی مناطق معین در شرایط بحران میهمان این سازمان بودند.

پس از صدور حکم فرماندهی ارشد HSE ، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی برای مدیرعامل سازمان این منطقه از سوی سازمان پدافند غیرعامل و وزارت نفت، به جهت حساسیت منطقه به عنوان یکی از مناطق چهارگانه ی حیاتی وزارت نفت، اقدامات دنباله داری در این خصوص صورت گرفت.

یکی از این اقدامات تدوین طرح شرایط اضطراری و ابلاغ آن از سوی سازمان پدافند غیرعامل و وزارت نفت به منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بوده است و در این طرح شش شرکت بعنوان شرکتهای معین منطقه معرفی شده اند.

از میان بندهای هشتگانه ی وظایف شرکتهای معین، چهار بند از آن شامل ارتباطات، تجهیزات، مانورهای مشترک و جلسات هماهنگی مورد گفتگوی شرکت کنندگان در جلسه ی امروز بود.

فرمانده ارشد HSE ، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی قصد دارد نتایج این جلسات را به صورت تفاهم نامه هایی جهت همکاری با شرکتهای معین، تدوین و اجرایی کند.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار