طی حکمی از سوی وزیر نفت و رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، مهندس علیرضا دانشی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، فرمانده ارشد پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و همچنین عضو ثابت شورای پدافند غیرعامل استان خوزستان شد.
کد خبر: ۱۱۳۷۸۲۵
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۴ 14 November 2023

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، عصر یک شنبه مورخ21 آبان ماه 1402 هفتمین نشست شورای پدافند غیرعامل استان خوزستان با حضور مهندس علیرضا دانشی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، دکتر زیدی فر معاون امور مهندسی و پژوهش و فناوری وزیر نفت، دکتر حسینی محراب استاندار خوزستان، دکتر نادری رئیس بهداشت، ایمنی و محیط زیست و مهندس آتشبار رئیس روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و جمعی از مدیران ارشد استانی در استاندری خوزستان برگزار شد.

دکتر وحیدرضا زیدی فر معاون وزیر نفت در این نشست خاطر نشان کرد: خوزستان و نفت قطب اقتصادی کشور می باشند. با توجه به این امر مهم؛ در وزارت نفت 5 پهنه جغرافیایی نفتی مشخص و تعریف گردیده است و با توجه به اهمیت شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و لزوم داشتن برنامه و فرماندهی واحد، حکمی حاکمیتی و وزارتی برای مدیرعامل مناطق نفت خیز در نظر گرفته شده است.

دکتر حسینی محراب ضمن اشاره به اهمیت وجود پدافند غیرعامل در همه صنایع گفت: همانطور که خداوند در آفرینش انسان، مغز که مهم ترین و آسیب پذیرترین عضو بدن است را در جمجمه محفوظ داشته، ما نیز باید با پیروی از قوانین آفرینش به فکر صیانت از نقاط حساس و استراتژیک صنایع استان باشیم.

سردار جلالی در این نشست با اشاره به اهمیت جایگاه اقتصادی استان خوزستان و همچنین وزن بالای سهم شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در سبد اقتصادی کشور، پایداری تولید و امنیت تاسیسات نفتی را از اولیت های سازمان پدافند غیرعامل دانست. با توجه به این موضوع؛ این مقام عالی، طی حکمی مهندس دانشی را به فرماندهی ارشد پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و عضو دائم شورای پدافند غیرعامل استان خوزستان منصوب نمود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار