استاندار خوزستان گفت: با توجه به ایثار پرستاران هیچکس نمی‌تواند پاداش زحمات پرستاران را بدهد اما مسئولان در حال تلاش هستند و امیدواریم این تلاش‌ها به نتیجه برسند تا پرستاران به حق قانونی خود برسند.
کد خبر: ۱۱۳۷۸۲۲
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۶ 14 November 2023

علی‌اکبر حسینی‌محراب در آیین تجلیل از پرستاران نمونه خوزستان که امروز (۲۳ آبان‌ماه) برگزار شد، با تبریک سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار اظهار کرد: روایات و گفته‌های زیادی در دین ما درباره پرستاری داریم. خدا را شاکریم که پرستاران، الگوی خوبی مانند حضرت زینب(س) در پرستاری از کاروان امام حسین(ع) در سرزمین امام حسینی دارند.

وی افزود: امیدوارم پرستاران بتوانند برای کشور عزیزمان بزرگی، عزت و سعادت بیاورند. شاید از نظر مالی و مادی نتوانیم به این جامعه ارزشمند کمک کنیم اما پروردگار همه زحمات را می‌بیند و امیدوارم ذخایر خوبی برای تحویل به پروردگار عالم داشته باشند.

استاندار خوزستان گفت: با توجه به ایثار پرستاران هیچ‌کس نمی‌تواند پاداش زحمات پرستاران را بدهد اما مسئولان در حال تلاش هستند و امیدواریم این تلاش‌ها به نتیجه برسند تا پرستاران حق قانونی خود برسند.

حسینی‌محراب افزود: زمانی می‌گفتند مادر تا صبح بالای سر فرزندش بیدار می‌ماند ولی مادر در نهایت دو سال شیر کامل به فرزندش می‌دهد اما پرستاران ۲۵، ۳۰ و گاهی تا ۴۰ سال برای بیماران زحمت می‌کشند و کار زینبی انجام می‌دهند.

منبع/ایسنا

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار