دادستان مرکز استان خوزستان گفت: با توجه به وقوع چند فقره اخلال در نظم عمومی، درگیری طایفه‌ای و قتل در مناطق حاشیه‌ای اهواز، تعدادی از عوامل اصلی و محرکان، شناسایی و دستگیر شدند.
کد خبر: ۱۱۲۵۷۱۰
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۲ 10 September 2023

صادق جعفری چگنی، اظهار کرد: در هفته گذشته به دنبال چند فقره درگیری‌های طایفه‌ای و اخلال در نظم عمومی در حاشیه کلانشهر اهواز، چند فقره قتل رخ داد که دادستانی اهواز و فراجا، با جدید و قاطعیت موضوع را پیگیری و رصد کردند و ۲۰ نفر از اراذل و اوباش، محرکان و عوامل اصلی را شناسایی و دستگیر کردند که با قرار بازداشت روانه زندان شدند.

به نقل از دادگستری کل خوزستان، وی از تشکیل پرونده قضایی برای این متهمان خبر داد و گفت: دستور قضایی برای برخورد نیروی انتظامی با عوامل ناامن کننده سطح شهر و بازداشت سریع متهمان صادر شده است و قطعا در کیفرخواست پرونده افرادی که با اقدامات خودسرانه موجب ایجاد ناامنی برای سایر شهروندان می‌شوند، اشد مجازات از دادگاه درخواست می‌شود.

جعفری‌چگنی امنیت شهروندان را خط قرمز دستگاه قضایی عنوان کرد و افزود: دادستانی مرکز استان خوزستان با قاطعیت و طبق قانون با عوامل ناهنجاری و اخلال‌گران در نظم عمومی در استان برخورد می‌کند.

برچسب ها: دادگستری ، قتل ، خوزستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار