مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان انتقال محمد امین حزباوی به باشگاه السد قطر را عاملی برای افزایش انگیزه بازیکنان فوتبال کشورمان دانست.
کد خبر: ۱۱۰۷۸۶۹
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۳ 30 May 2023

حمیدرضا شعبانی در این خصوص اظهار داشت: یکی از اتفاق های خوب برای باشگاه های سازنده، انتقال بازیکن به تیم های مطرح فوتبال است و به اعتقاد بنده جابجایی محمد امین حزباوی به باشگاه السد قطر روندی رو به رشد برای باشگاه فولاد، فوتبال خوزستان و کشور بوده است.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان افزود: این انتقال از نظر روحی بر فوتبال کشورمان تاثیر مثبتی داشته و علاوه بر افزایش انگیزه، افقی روشن را برای بازیکنان جوانان ما ترسیم کرد و در صورت توجه صحیح به مقوله کشف استعداد و برنامه ریزی، جابجایی هایی از این دست می تواند برای سایر بازیکنان رخ دهد. مجموعه ما امروز خوشحال است که زحمات چندین ساله مربیان و سایر همکاران عزیزمان به ثمر نشسته و باعث افتخارمان است که فرزند باشگاه خود را در یکی از تیم های مطرح منطقه غرب آسیا می بینیم. 

مدیرعامل باشگاه فولاد در خصوص شرایط انتقال این بازیکن نیز گفت: مجموعه مدیریتی باشگاه فولاد برای انجام این انتقال جوانب لازم را سنجید و با توجه به نوع قراردادی که بین باشگاه ما و السد قطر بسته شده، می توان گفت که این قرارداد بهترین انتقال بازیکن در تاریخ فوتبال خوزستان و یکی از بهترین ترانسفرهایی است که یک بازیکن فوتبال مستقیماً از لیگ ایران به باشگاهی خارجی داشته است.

وی همچنین در ادامه گفت: در این جابجایی حفظ منافع باشگاه و بازیکن از اهمیت ویژه ای برخوردار بود. از طرف دیگر شرایط السد از بین سایر گزینه ها بهتر بود و آقای امین حزباوی نیز بر حضور در این باشگاه تاکید داشت.

شعبانی در ادامه ضمن آرزوی موفقیت برای حزباوی اظهار داشت: محمد امین با توجه به استعداد ذاتی و روند رشد اصولی که در فوتبال داشته، مسیر حرفه ای شدن را در باشگاه فولاد خوزستان به خوبی پشت سرگذاشته که این موضوع با توجه به سن بازیکن قابل توجه است و انشاالله این بازیکن در ادامه مسیر ورزشی خود می تواند حضور در تیم ها و لیگ های بزرگتر را هم تجربه کند. 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار