فرمانده انتظامی خوزستان نسبت به کلاهبرداری با فروش اقساطی خودرواز هشدار داد و از کشف هفت پرونده کلاهبرداری به شیوه خرید و فروش اقساطی خودرو از طریق درج آگهی در سایت دیوار خبر داد.
کد خبر: ۱۱۰۴۷۱۱
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۶ 11 May 2023

به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سید محمد صالحی درباره جزئیات این خبر اظهارداشت: در پی وصول چند فقره پرونده کلاهبرداری به شیوه خرید و فروش خودرو، بلافاصله بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: در این پرونده ها شکات پس از مشاهده آگهی فروش خودرو به صورت اقساطی به متهم مراجعه و پس از توافق اولیه اقدام به پرداخت مبلغ تقریبی ۵۰ درصد مورد معامله کرده و در زمان مشخص شده جهت تحویل خودرو مراجعه که با وعده های واهی مواجه می‌شدند.

فرمانده انتظامی خوزستان تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات خاص پلیسی و بررسی دقیق پرونده، متهم را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی طی یک عملیات منسجم پلیسی وی را دستگیر کردند.

وی ادامه داد: متهم در تحقیقات پلیس و در مواجهه با مستندات و ادله موجود به بزه انتسابی، هفت فقره کلاهبرداری به مبلغ ۱۵ میلیارد و ۷۲۰ میلیون ریال به شیوه و شگرد خرید و فروش اقساطی خودرو از طریق درج آگهی در سایت دیوار معترف شد.

سردار صالحی خاطرنشان کرد: شهروندان آموزش‌های پلیسی را جدی گرفته تا در دام کلاهبرداران قرار نگیرند و هرگونه ثبت نام،خرید و فروش خودرو را در نمایندگی های معتبر و دارای مجوز قانونی انجام دهند.

منبع/ایرنا

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار