معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان گفت: با افتتاح طرح های دهه فجر امسال ۱۴ هزار و ۴۵۴ فرصت شغلی در بخش های مختلف در این استان ایجاد می شود که این رقم نسبت به اشتغالزایی ایجاد شده حاصل از طرح های دهه فجر سال گذشته ۱۵۹ درصد افزایش دارد.
کد خبر: ۱۰۹۱۰۰۹
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۱ 05 February 2023

محمد خانچی بیان کرد: تعداد پروژه های در حال افتتاح در دهه فجر امسال در استان خوزستان نسبت به سال گذشته ۱۲۶ درصد افزایش داشته است.

وی گفت: پروژه هایی که در دهه فجر امسال در حال افتتاح هستند در بخش های صنعت و معدن، انرژی، حمل و نقل، مسکن، عمران شهری و روستایی، کشاورزی، بهداشت و درمان، آب و فاضلاب، آموزش، فناوری اطلاعات و ارتباطات، گردشگری، منابع آب و تربیت بدنی می باشند که افتتاح آنها از نخستین روز از دهه مبارک فجر در نقاط مختلف این استان آغاز شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان تعداد طرح های دهه فجر امسال استان خوزستان را یک هزار و ۳۴۶ طرح عنوان کرد و گفت: این تعداد طرح نسبت به رقم پیش بینی شده قبلی ( یک هزار و ۱۵۰ طرح ) تعداد ۱۹۶ طرح افزایش یافته است.

خانچی ادامه داد: برای این پروژه ها ۲۵۰ هزار میلیارد ریال اعتبار هزینه یا پیش بینی شده است.

وی اظهار داشت: تعداد طرح ها و پروژه های دهه فجر امسال در استان خوزستان در بخش روستایی ۷۱۱ طرح و در بخش شهری ۶۳۵ پروژه است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار