مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در ستاد دهه فجر صنعت نیشکر تاکید کرد؛
دکتر ناصری: دهه فجر بهترین فرصت برای تبیین دستاوردهای صنعت نیشکر است که باید در چهل و چهارمین بهار انقلاب با هم‌افزایی و انسجامی بیشتر، این دستاوردها در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری به شیوه‌ای مطلوب بیان شود.
کد خبر: ۱۰۹۰۱۵۵
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۶ 30 January 2023

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی گفت: جهادگران امروز در سنگر تولید، همان مبارزین دیروز در سنگر دفاع از آرمان و اهداف انقلاب اسلامی هستند که با جانفشانی به سربلندی ایران می‌اندیشند.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، دکتر عبدعلی ناصری روز یکشنبه (9 بهمن‌ماه) در جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر، با بیان این مطلب گفت، دهه فجر بهترین فرصت برای تبیین دستاوردهای صنعت نیشکر است که باید در چهل و چهارمین بهار انقلاب با هم‌افزایی و انسجامی بیشتر، این دستاوردها در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری به شیوه‌ای مطلوب بیان شود.

وی امیدآفرینی و ایجاد نشاط را دو محور اصلی برنامه‌های دهه فجر دانست و بیان داشت، ستاد دهه فجر در برگزاری مراسم‌ها، رویکردی امیدآفرین داشته باشد تا با روشنگری دستاوردهای انقلاب اسلامی بویژه در صنعت نیشکر، دسیسه دشمنان در ایجاد ناامیدی خنثی شود.

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر در بخش دیگری از سخنان خود بر حضور ماندگار نیشکری‌ها در راهپیمایی 22 بهمن در سالیان گذشته اشاره کرد و گفت، امسال نیز در چهل و چهارمین بهار انقلاب، پرسنل نیشکر به همراه خانواده‌های خود، حضوری حماسی و دشمن‌شکن خواهند داشت.

در ادامه این جلسه که مدیران عامل، رؤسا و کارشناسان روابط‌عمومی‌های کشت و صنعت‌ها و صنایع جانبی نیز حضور داشتند، بر برگزاری باشکوه مراسم دهه فجر در کشت و صنعت‌های نیشکری تاکید شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار