معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان با بیان اینکه دشمن به دنبال اخلال در روند کار و تولید در کشور است گفت: دشمن برای ضربه زدن به کشور بخش کارگری و تولید را هدف گرفته و به سراغ کارخانه ها رفته است اما به دلیل عدم همراهی کارگران و مردم به تخریب روی آورده است.
کد خبر: ۱۰۸۰۷۹۳
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۸ 06 December 2022

به گزارش خبرنگار ایرنا عبدالرضا سیفی روز سه شنبه در همایش "جهاد تبیین در جامعه کار و تولید" در محل شرکت لوله سازی اهواز با بیان اینکه مشکل نظام سلطه با انقلاب اسلامی مربوط به حجاب و قوانین کشور نیست بلکه مشکل اصلی این جریان نگرانی از رشد ایران اسلامی است اظهار داشت: یکی دیگر از فضاهایی که دشمن به دنبال تعطیلی آن است دانشگاه ها هستند که حوزه تولید علم است.

وی با اشاره به اینکه کشور با یک‌جنگ ترکیبی مواجه است گفت: دشمنان از راه های مختلف تلاش می کنند تا در روند کار ، تولید و دانشگاه اختلال ایجاد کنند.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان افزود: دشمنان برای از کار افتادن حمل و نقل در کشور پیشنهاد اعتصاب دادند ولی چون مردم با آنها همراهی نکردند به دنبال تخریب هستند.

وی گفت: اغتشاشگران شعار آزادی سر می دهند اما به تفکر و لباس افراد مختلف توهین‌ می کنند،تضعیف و تجزیه ایران از اهداف دشمنان است.

سیفی افزود: جامعه انقلابی در عمل به دستور رهبر معظم انقلاب مبنی بر جهاد تبیین رشد و تبلیغ انقلاب اسلامی به خوبی عمل نکرده است.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان با اشاره به برگزاری اردوهایی برای دانش آموزان به منظور آشنایی آنها با دستاوردهای انقلاب اسلامی افزود: در شرایطی که در یک جنگ ترکیبی از سوی دشمن روبرو هستیم باید به صورت ترکیبی نیز با دشمن مقابله کنیم.

وی از جامعه کارگری خواست در راستای دفاع از نظام و ارزش های انقلاب اسلامی در حوزه فضای مجازی فعالیت کنند.

سیفی در خاتمه یکی از ابزارهای مورد استفاده در جنگ ترکیبی علیه نظام اسلامی را فضای رسانه ای عنوان کرد و گفت: دوست داران انقلاب اسلامی نیز باید از این فضا به نفع نظام استفاده کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار