مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با بیان این که توجه جدی به مدارس غیردولتی در استان خوزستان ضرورت است،‌ گفت: تعیین وام‌های کمک کننده به مدارس غیردولتی می‌تواند بخشی از مشکلات و بار مالی این مدارس را کاهش دهد.
کد خبر: ۱۰۷۸۶۶۶
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۴ 23 November 2022

مسعود حمیدی‌نژاد در گردهمایی موسسان مدارس و مراکز غیردولتی خوزستان که  امروز (۲ آذرماه) با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش برگزار شد، اظهار کرد: تغییر و تحول جدی آموزش و پرورش خوزستان مستلزم برنامه راهبردی و دقیق است.

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به نقش اجرای "طرح جهش" در پیشبرد تحول در آموزش و پرورش افزود: مدیران مدارس غیردولتی خوزستان باید خود را با استان‌های موفق آموزشی مقایسه کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان عنوان کرد: دانش‌آموزان خوزستانی در المپیادهای علمی جایگاه ویژه‌ای به خود اختصاص داده‌اند که نشان از ظرفیت‌های گسترده علمی دانش‌آموزان خوزستانی است.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به ظرفیت‌های گسترده مدارس غیردولتی، یادآور شد: توجه جدی به مدارس غیردولتی در استان خوزستان ضرورت است. تعیین وام‌های کمک کننده به مدارس غیردولتی می‌تواند بخشی از مشکلات و بار مالی این مدارس را کاهش دهد.

حمیدی‌نژاد گفت: مدارس غیردولتی استان خوزستان در سطح کشور، مدارس موفقی برشمرده می‌شوند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار