مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: ارتباطات سیار در ۱۱ روستای استان با توسعه زیر ساخت ها و فراهم کردن ارتقای شبکه ارتباطی همراه اول، پایدار شد.
کد خبر: ۱۰۷۸۴۷۳
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۵ 22 November 2022

رحیم فلاح زاده سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به فراهم شدن زیر ساخت ها برای ارتقای شبکه ارتباطی همراه اول در روستاهای خوزستان به منظور ارائه خدمات نوین ارتباطی به مشترکان روستایی، با افزایش تکنولوژی بر روی چهار سایت روستایی، شبکه ارتباطی همراه اول در ۱۱ روستا از شهرستان های اندیکا، ایذه، رامهرمز و هندیجان توسعه یافت.

وی گفت: تکنولوژی پر سرعت نسل ۳ بر روی چهار سایت روستایی قلعه زراس اندیکا، چم تنگ هندیجان، مورد فل ایذه و شمیلون رامهرمز نصب و راه اندازی شد.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان اظهار داشت: با نصب و راه اندازی و وارد مدار شدن تکنولوژی های نسل ۳ این سایت ها، ارتباطات سیار در روستاهای قلعه زراس، حسین آباد و سر پر آبجدان شهرستان اندیکا، شمیلون، یلمه و کوه گرده از بخش ابو الفارس رامهرمز، روستاهای چم تنگ، چم کلگه و ناصر آباد شهرستان هندیجان و همچنین روستاهای مورد فل و بنه رحمالی از توابع شهرستان ایذه توسعه و ارتقا یافت و افزایش پهنای باند، پایداری و توسعه شبکه ارتباطی همراه اول در این روستاها فراهم شد.

فلاح زاده ادامه داد: با فراهم شدن ارتقای شبکه، این روستاها و جاده های آن نیز زیر پوشش دیتای همراه اول قرار گرفت و مشترکان ساکن در آن مناطق از تبادل اطلاعات دیتایی همراه اول برخوردار شدند و از این پس می توانند از خدمات دولت الکترونیک نیز بهره ببرند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار