کد خبر: ۱۰۷۷۷۷۷
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۹ 18 November 2022

از میان ۶۰۰ اثر که توسط عکاسان به دبیرخانه‌ی دومین جشنواره‌ی عکسِ "قاب سبز" ارسال شده بود سه اثر حائز رتبه‌ی اول تا سوم و دو اثر شایسته‌ی تقدیر از سوی هیئت داوران و روابط عمومی شرکت توسعه و نیشکر معرفی شدند.

قاسم آل کثیر، دبیر دومین جشنواره‌ی عکسِ "قابِ سبز" در گفت‌وگو با خبرگزاری تابناک خوزستان گفت: ۶۰۰ اثر توسط عکاسان استان به دبیرخانه‌ی جشنواره ارسال شد. از میانِ آثار، ۵۰ عکس به جشنواره راه پیدا کردند که این آثار در قالبِ نمایشگاهی در بخش جنبیِ دومین جشنواره ملی شکرستان به نمایش گذاشته شد.

آل کثیر درباره‌ی نفرات برگزیده گفت: در بخش تک عکس، علی معرف از خبرگزاری ایرنا مقام اول به همراه تندیس جشنواره، سید خلیل موسوی از خبرگزاری مهر مقام دوم و لمیاء نیسی مقام سوم را کسب کردند. همچنین ابراهیم فرهادنژاد مقام شایسته‌ی تقدیر را از سوی هیئت داوران کسب کرد. وهاب کروشاوی نیز از سوی روابط عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی مورد تجلیل قرار گرفت.

آل کثیر افزود: معرفی نفرات برگزیده و اهدای جوایز طی مراسمی در شرکت نیشکر امیر کبیر برگزار شد. آثار راه یافته به جشنواره همچنین در قالبِ نمایشگاهی در اهواز نیز در معرض نمایش گذاشته می‌شود که زمان برگزاری آن نیز متعاقبا اعلام می‌شود.

دبیر دومین جشنواره‌ی عکسِ "قاب سبز" یاداور شد: سید مدیار شجاعی‌فر، محمد سواری و مصطفی غلام‌نژاد داوری این آثار را بر عهده داشتند.

وی توضیح داد: هنرمندان انتظار دارند سایر شرکت‌های صنعتی چنین رویه‌ای را پیش بگیرند و نسبت به توسعه‌ی حوزه‌ی فرهنگی و هنری استان حساسیتی اینچنین نشان دهند.

گفتنی است، جشنواره "قاب سبز" زیرنظر میریت روابط عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی و از بخش‌های جنبیِ دومین جشنواره‌ی ملیِ شکرستان است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار