نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: باید انتقام جدی و خشن از همه کسانی که این جنایت را در ایذه انجام و ابزار آن را تدارک دیدند گرفته شود تا فکر نکنند هر غلطی را می توانند انجام دهند.
کد خبر: ۱۰۷۷۷۱۰
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۸ 17 November 2022

حجت الاسلام و المسلیمن محسن حیدری با تسلیت حادثه تروریستی ایذه و شهادت هفت نفر از مردم این شهر، اظهارکرد: امیدوارم خدا این شهدای مظلوم، این جوانان و این کودک خرسال را که در این حادثه به شهادت رسیدند، با شهدای کربلا محشور کند و به خانواده آن ها صبر عنایت کند. ان شااءلله خداون به مجروحان این حادثه نیز شفای عاجل و صحت کامل عنایت بفرماید.

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: این فاجعه که در ایذه اتفاق افتاد همانند فاجعه های دیگر بیانگر اوج وحشی گری دشمنان ما است، به این معنا که دشمنان از جنس داعش و منافقین و از خدا بیخبر هیچ حد و مرزی از نظر انسانیت و بشری را رعایت نمی کنند و موظف هستند که ماهیت خشن اربابان خود را نشان دهند. بنابراین بحث اغتشاش و حتی براندازی نظام مطرح نیست و آنچه برای دشمن مطرح است انتقام گرفتن از ملت ایران است زیرا ملت ایران از نظر آمریکا و اسراییل مقصر اصلی است؛ ملتی که ۴۴ سال پای امام و مقام معظم رهبری، اسلام، آزادی و استقلال خود ایستاد تا شخصیت بین المللی، کرامت و عزت خود را حفظ کنند از نظر استکبار گناهکار بوده و مجرم است.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: پس چنین مواقعی نباید انتظار داشته باشیم که کمیسون های حقوق بشر و سازمان های بین المللی این اقدامات را محکوم کنند زیرا همه آن ها سر و ته یک کرباس و همه وابسته استکبار جهانی هستند.

وی تاکید کرد: همچنین ما ملت ایران تمام اقوام، قشرها و سلیقه های سیاسی باید امت واحده باشیم و باید دست هم را بفشاریم و قطعا در این صورت است که ملت ایران می تواند بر دشمنان وحشی خود پیروز شود و قطعا توطئه ای که دشمنان اسلام و ایران برای ملت ایران تدارک دیدند همچون توطئه های دیگر به برکت وحدت و حرکت پشت سر رهبری خنثی خواهد شد.

حیدری عنوان کرد: دشمن باید بداند که با این جنایت ها و خونریزی ها ملت ایران هرگز سست نمی شود، بلکه روز به روز استحکام بیشتری پیدا می کند و عزم  و جزم آن نیز راسخ تر می شود. بنابراین دشمن به فکر دیگری باشد و بساط خود را جمع کند زیرا ملت ایران ملتی نیست که بخواهد باج دهد، تسلیم شود و عقب نشینی کند.

وی گفت: درخواست من از دستگاه های امنیتی و انتظامی این است که افراد جنایتکار و کسانی که پشت پرده برنامه ریزی می کنند را از سوراخ هایشان بیرون آورده و به اشد مجازات برسانند. دیگر از صبر، لطف و عطوفت گذشته است و ملت ایران صبر و عطوفت را نمی پذیرد و باید انتقام جدی و خشن از همه کسانی که این جنایت را در ایذه انجام و ابزار آن را تدارک دیدند گرفته شود تا فکر نکنند هر غلطی را می توانند انجام دهند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار